Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem engedi A barátom h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi A barátom h 2 órától tovább legyek a barátnőimmel?

Figyelt kérdés
Egy héten 1x vagy 2x vagyok a barátnőimmel. Nem értem miért nem hagyja hogy tovább legyek velük. Már nekem ciki hogy 2 óra mulva már hív h menjek haza. 24N
2018. ápr. 1. 17:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ő miért elmebeteg?

Te miért vagy az, hogy ezt elfogadod?

2018. ápr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát legyen is ciki! El is kell kéredzkedned tőle vagy mi?Olyan nincs egy normális kapcsolatban hogy a másik engedi e, főleg nem abban, hogy mikor hova, kivel meddig megyek el pl. kávézgatni. Mi van, ha pl spontán munkatársakkal megbeszélitek,hogy meló után beültök valahova kávézni egy órára, akkor előtte felhívod , hogy mehetsz e ??? Második ilyen után úgy kivágtam volna. Ilyen terror mellett ki bírná ki? Akkor inkább egyedül, egy f...sz sem ér annyit.
2018. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!