Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondoltok egy kapcsolatról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy kapcsolatról (ill. az alkotóiról), amiben a nő érzékelhetően anyagias - ha anyagi előny éri (a társa által) - az megérezhető a hozzá való viszonyulásban?

Figyelt kérdés

Az én kapcsolatomról van szó (ffi 60)

Kedveskedőbb, hízelkedőbb.

Azt már régen megállapítottam, hogy a viselkedése általában olyan "qurvás". Ami engem persze hogy zavar, de mindent együttvéve nehezen szakítanék vele. Nagyon tetszik (inkább csak testileg).

A sexben sem egy mimóza, és akkor finom voltam. Ami persze jó is (a gyakorlat szempontjából) - viszont másfelől pedig elgondolkodtató (ill. zavaró is) - jobban bejöttek azok a csajok, akik egy kicsit visszafogottabbak voltak. Van az a mondás, hogy a jó feleség az ágyban olyan mint egy k.va...(persze, azt nemtom, hogy a jó feleség olyan-e az ágyban- de az enyém sajna nem csak az ágyban olyan....)

Amúgy a szó szoros értelmében véve és a fogalmak szerint nyilvánvalóan nem k.va...csak...ill. mégis...


2018. ápr. 11. 10:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
* kényelmes
2018. ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Valahogy megfogott, "rabul ejtett". Nehezen tudnám elképzelni nélküle, és aggódnék is érte, hogy mi van vele...
2018. ápr. 11. 13:33
 13/21 anonim ***** válasza:

Én tán idősebb vagyok a kedvesem meg fele annyi se, pénzem nemigen van - de volt már, hogy elég sok volt.

Szóval a leghaloványabb ilyen jelre bizony szakítanék, szakítottam volna, és szakítani is fogok.

Udvarolt ilyenféle vénasszony, de már a második kérdése az volt, hogy mégis mennyi gyerektartást fizetek....

több kérdés nem is volt aztán.

Mi a jó egy ilyen álszent, őszintétlen kígyóban?

2018. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszi!!!

Jogos a kérdésed a végén.

Talán sajnálnám elhagyni - így viszont magamat sajnálom. Nehéz helyzet

2018. ápr. 11. 19:05
 15/21 A kérdező kommentje:
Azért kiállok magamért, és tágítom a lehetőségeimet ebben a kapcsolatban - de őt alapjaiban nem tudom megváltoztatni, max javítani tudom az arányokat. Ez az álszentség - amit Te is megfogalmaztál - ez zavar a legjobban. És az is, hogy nagyon nagyvonalúan bánik a tényekkel, meg a valósággal. Ha mond valamit - annak lehet, hogy éppen az ellenkezője igaz. Lebukott már jónéhányszor (igazmondásban), de a beismerés nem az erőssége
2018. ápr. 11. 19:11
 16/21 anonim ***** válasza:
60 éves papi vagy, vsn egy jól kinező hölgy aki még majdnem ennyit is keres mint te, hát nem vagy te normális. Passzold át aoukámnak, ő 65 és csak proli higék akadnak rá, vagy k. rvák bassz. ák át a fejét és húzzák le pénzzel. (nem szaros 10-20-30ezer forintokkal)
2018. ápr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Sok viharon vagyunk túl az 1 év alatt. Ezek által sokat javult a helyzet - de ....még sokat kellene.
2018. ápr. 11. 19:15
 18/21 A kérdező kommentje:
#16 - nak: Mint írtam, ő sem mai csirke, néhány évvel fiatalabb csak nálam. És ami ebben a korban a nőknél lenni szokott (menopauza után - hormonális harcok a szervezetben - szóval nem egy főnyeremény a hölgy (mindent együttvéve). Ha visszapörgethetném az idő kerekét bő 1 évvel.....
2018. ápr. 11. 19:22
 19/21 anonim ***** válasza:
60%
De most komolyan, mit akarsz? 20-30 évest? Olyan már nem jut csak fizetős.
2018. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha rabul ejtett,érdekel a sorsa, nyilván érzel iránta valamit! Adott egy nő hibákkal, de ki hibátlan? Egyikünk se tökéletes!
2018. ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!