Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, ha nem lenne lakásoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha nem lenne lakásotok és albiba se mennétek a pénzkidobás miatt, odaköltöznétek a barátnőtökhöz?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy a lánynak van saját lakása. Hogy milyen úton ( öröklés, vásárlás saját maga vagy a szülők által), az most mindegy. Teljesen fent tudja magát tartani, mielőtt jönne a kötekedés. Huszon évesekhez szól elsősorban a kérdésem.

2018. ápr. 16. 22:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
Rám már rég nincs hatással a büszkeség meg az ehhez hasonló baromságok.
2018. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36%

Talán. De akkor annak a pénznek amit az albiba fizetnék egy 70-80%-át elraknám félre.

Az sem jobb, ha csak úgy ott vagy és ott lebeg a fejed felett damoklész kardja, hogy mikor vágnak ki az utcára egyik percről a másikra.

Meg igazából túl sok jó nem sült még ki abból soha amikor a nő volt az úr a háznál. Sokkal kevésbé megértőek és toleránsak mint a férfiak az ellenkező nemmel szemben.

2018. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A nőket nem fenyegeti az a veszély, hogy ki lesznek egy idő után dobva? Mert ez elég kétélű dolog.
2018. ápr. 16. 22:14
 4/21 anonim ***** válasza:
19%

Ha megtudunk egyezni abban, hogy mit és mennyit fizessek én a számlákból stb. akkor igen, ketten olcsóbb.


Illetve akkor nem, ha ezt állandóan éreztetné, hogy az az "ő háza te meg csak egy megtűrt vendég vagy", mert így nem szeretnék élni.

2018. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
37%
Én most megyek albiba egyedül, de ha véletlen összejönnék ebben a 2 hétben egy ilyen nővel (ami lehetetlen 😀), akkor lehet, hogy visszamondanám és hozzáköltöznék, ha szeretné. Bár nem vagyok a híve a hirtelen összecuccolásnak, a kapkodás semmire sem jó. Jöjjünk össze, legyünk nála és nálam is, majdnem együtt élve és közben látjuk, hogy működik-e az együttélés.
2018. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
Érett értelmes felnőtt embereknél egy normális kapcsolatban ha ilyen lehetőség van akkor ahhoz a félhez költöznek akinek saját lakása van.
2018. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
9%

#3

Nőket azért ritkábban szoktak kitenni. Ahogy szakítani is a nők szoktak elsősorban, nem a férfiak.

2018. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon aranyos kis sztori volt, mikor az exem mondta nekem, "ha nem tetszik, el lehet menni", villantottam neki egy lakcím kártyát és megkérdeztem, hogy a tulajdonít is elővegyem-e (nálam laktunk). :D.

31/f

2018. ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
41%
Rosszul érezném magam. Szerencsére viszont már 20 évesen meg tudtam oldani.
2018. ápr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%
Persze, hogy oda.
2018. ápr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!