Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Eltartásnak számít, ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltartásnak számít, ha a nő keres havi netto 150 ezres, a párja netto 800 ezret és olyan életszínvonalon élnek amit a nő nem engedhetne meg magának?

Figyelt kérdés

Mondjuk a nő vesz magának havi 70 ezerért ruhákat, 30 ezret költ szépítkezésre, ezt egyedül nem tehetné meg.

Közös kasszán vannak, nem spórolnak nyaralással, programokkal, kajával.



2018. máj. 5. 11:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés miért merült fel? Mondjuk én ilyen helyzetben bátorítanám a páromat, hogy keressen egy jobb munkahelyet, ahol nem ennyiért kell dolgoznia.
2018. máj. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 peca1000 ***** válasza:
34%
Engem zavarna. Ezért vagyunk külön kasszán már 13 éve. Ebből 5 éve házasként. Havonta elkölt a fizetéséből 50.000 Ft-ot ruhára. Ha közös kasszán lennènk, már rég leüvöltöttem volna a fejét, hogy miért kell már megint rongyokra elverni ennyi pénzt.
2018. máj. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2018. máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Sokak szemében azért szálka ez a helyzet mert bizonyos emberek úgy adják elő mint ha a sajátuk lenne mind az ahova jutottak és az ő érdemük. Azzal nincs semmi baj ha nagyon extra körülmények között él , csak ne adja elő saját érdemnek.
2019. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!