Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha nem akarok gyereket, attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarok gyereket, attól még lehet tartós kapcsolatom, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Milyen a hasonló nők beállítottsága? Mennyire akarhatnak tartós kapcsolatot?
2018. máj. 6. 08:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Én se akarok gyereket és mégis tartós kapcsolatban élek. Tisztázd le az elején, hogy ki hogy gondolja a jövőt.
2018. máj. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Én is tartós kapcsolatban élek.


Egy a bibi: hiába mondtam már a legelején a páromnak, hogy nm LEHET gyerekem, ő "majd meglátjuk".


Aztán elmagyaráztam neki részletesen, de nem tudom, mennyire fogta fel, hogy SOHA nem fogok szülni.


Maximum szakítunk, ha 3 év alatt sem sikerül elfogadnia, hogy egészségi probléma miatt nem vállalhatok gyereket.

2018. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Pont azért nem akarok gyereket, mert em hiszek a tartós kapcsolatban. Idő kérdése, hogy egy férfi mikor keres egy új nőt. A hűség csupán annyit jelent, hogy nem rögtön csal meg, hanem majd sok év múlva. Nos, én pedig sok év múlva, nagyobb gyerekkel se akarok egyedül maradni.

Egy darabig most kapcsolatot se akarok. Igazából semmi pozitívum nincs benne: mosok, főzök, takarítok, odafigyelek, hogy csinos legyek, beszállok a rezsibe, és mit kapok cserébe? Olyan szexet, ami kizárólag a férfi élvezetéről szól, nekem pedig kötelező benne részt venni.

Kösz, kihagyom. És nincs kedvem azt a pasit se keresgélni, aki nem ilyen. Addig ugyanis nagyon sok balf.asszal kell találkozni.

2018. máj. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is van egy ilyesmi teóriám, hogy nem tart örökké egy kapcsolat sem, lehet ezért nem szeretnék gyereket. Viszont soha nem terveztem rövidtávra, akkor kell egy kapcsolatot abbahagyni, amikor már végérvényesen nem működőképes.
2018. máj. 6. 09:01
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

# 3 -as de jókat mondasz, én is totál ezt gondolom.


sztem fel van fújva ez a szerelem-lufi, valójában meg, ha felszáll a rózsaszín köd, az van, amit írsz.

2018. máj. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Miért ne lehetne?! Nem mindenkinek célja a családalapítás. Két ember ettől függetlenül is alkothat egy szuper egységet.
2018. máj. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Ma már alig van olyan nő, aki akarna gyereket, úgyhogy ez még előny is náluk.
2018. máj. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Én se igazán akarok gyereket, se kutyákat vagy egyéb pótlékot.


És attól még komoly kapcsolatot keresek, akár életre szólót.

2018. máj. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

Én azt nem értem, hogy "becéloztok" egy komoly kapcsolatot, ami akár egy életen át tarthat, de nem akartok gyereket, mert azon forogtok, hogy a kapcsolatok nem komolyak és nem tartanak egy életen át, emiatt nem is szültök gyereket. Nem lesz gyereketek, de még komoly kapcsolatotok sem, de nem a gyerekkérdés miatt, hanem mert, azt gondoljátok végig, hogy a kapcsolatotok komolytalan. Innen nekem úgy tűnik, hogy a saját nézőpontotok áll a kapcsolataitok minőségének az útjába. Ennek mi az oka ? Személyes csalódás az oka ennek vagy megrémítenek titeket az erről szóló sztorik ?

31/f

2018. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%

"Olyan szexet, ami kizárólag a férfi élvezetéről szól, nekem pedig kötelező benne részt venni."


Érdekes, én pont úgy látom, hogy a szex nagyobb élvezet a nő, mint a férfi számára. Persze lehet, én máshogy állok hozzá (és/vagy lusta partnerekhez volt szerencsém mostanában).

30F

2018. máj. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!