Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan változtathatnám meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtathatnám meg hogy ne így legyen hogy ő is tudja minek mi a menete magától?

Figyelt kérdés

Én sokkal hsmarabb veszem észre magamtól a dolgokat, hogy mit kéne csinálni, hiába vagyok fáradt, Vagy hiába most értem haza a munkából.. A házimunkát illetően fakad ez a különbség..


Pl.vacsi után barátnőm még kicsit tvzik vagy bármi és utána kezdi leszedni az asztalt, vagy ha én elkezdem. Én meg alapból ha végeztem a kajával és nem eszik senki egyből leszedem mert tudom hogy ez a következő feladat és utána jöhet bármi.


2018. máj. 7. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de nem értem mi a baj. Nem az van, hogy nem csinál semmit, hanem hogy előbb mást is csinál.


Esetleg osszátok be, hogy ki mit csinál, kinek mi a dolga, és azt mindenki a maga tempójában végzi.

2018. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Nincs jogod az ő viselkedését megváltoztatni, csak a saját érzéseidet a helyzettel kapcsolatban.


"hogy ő is tudja minek mi a menete magától"


Te szerinted ez a menete a dolgoknak.Minden jogod megvan hozzá, hogy így élj, a te döntésed és életed, de nem kezelheted ezt mindenkire mindenkor érvényes, szükségszerű magatartásként, mert ahhoz már nincs jogod.


Senkinek semmit sem "kell", de lehet.


A problémádnak nem az lesz a megoldása, hogy az ő viselkedését, szemléletmódját akarattal megváltoztatod, mert akkor ő nem lehet önmaga.


Másik oldalról pedig ez csak neked probléma, nem neki.


Az önkény és szabad akarat érdekes témák.

2018. máj. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Én is ilyen vagyok,utálok pl teli hassal mosogatni,várok egy fél órát-órát és utána szoktam :D Sőt van hogy a reggeli bögréket csak este,munkából hazaérve mosom el :D Amúgy ő mit mond erre? Gondolom már mondtad neki,hogy téged ez zavar,vagy nem?

Ha konkrétan trehány,koszos valaki,és 3 napig otthagyja a mosatlant,az tényleg gáz, de ha csak arról van szó hogy 1-2órával később csinál meg valamit, mint "kéne" az szerintem nem baj. Ő is dolgozik vagy otthon van?

2018. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Dolgozik ő is. Meg munka után körmöket is csinál..
2018. máj. 7. 14:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy nem csinál semmit, de akkor is
2018. máj. 7. 14:33
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Kommunikáció.... csodákra képes.
2018. máj. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

De akkor is MI? Miért baj az neked, ha félórával kaja után cuccol le?

Mert a "de akkor is...", az NEM indok, csak ürügy, hogy valamivel aztán piszkálhasd. Mellesleg te is ott élsz, elpakolhatsz egy szó NÉLKÜL.


Én sem pakolok el azonnal, de ha a kedvesem ezt szóvá tenné, akkor mgmondanám neki, mi-merre hány méter.

Mostohaanyám volt ilyen, mindent "mostazonnal", különben már ment a balhé.

2018. máj. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
"de akkor is". Mint az oviban, komolyan.
2018. máj. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!