Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire fontos a férfiaknak a szabadság vagy ez csak egy kifogás, hogy szakítson?

Figyelt kérdés
Nem adok valami nagy teret a barátomnak, de ez azért van, mert nem tudunk gyakran találkozni és ezért szerintem az az egészséges, ha folyton kapcsolatban állunk legalább messengeren vagy viberen. Most megtudtam, hogy az exével írogat, kérdeztem miért? Nekem vágta, hogy én rövid láncon tartom őt, ez a lány meg nem sikítozik ha nem ír neki 2-3 órán át és én zsarnok vagyok. Ez csak egy indok hogy félremehessen?
2018. febr. 24. 16:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

1. Mert nehéz a megállapodás, felelősségvállalás. Nekem is. Nem is akarok családot 30 alatt, de a leghosszabb kapcsolatom is fél éves volt.


2. Az viszont nagy gond, hogy már sikítozol, ha nem ír 2-3 órán át (tudom hogy nem szó szerint). De ez nem normális. Én alapból csomószor nem is vagyok fent messengeren fél napokig is sokszor. Ezt érthető ha így ebben a formában valaki nem bírja.


24/F

2018. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ő folyton aktív!
2018. febr. 24. 16:31
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

Dehogy, ez kifogás.


Hidd el, ha szeret egy férfi, akkor keresi a társaságod, és hirtelen mindennél fontosabbá válik számára a veled való kapcsolat.


22/N

2018. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Független attól, hogy kivel írogat, a 2-3 órás időközönkénti bejelentkezési kötelezettség kissé túlzásnak tűnik azért. Például hogyan szoktatok így aludni vagy dolgozni ?

31/f

2018. febr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Ez egy kötődésre képtelen phöcsfej.
2018. febr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Minden ép embernek fontos a szabadság. Nőként írok, de ha velem sikítozna bárki, hogy 2 órán át nem keresem, akkor lépnék onnan. Nem csodálkozom, ha az exének írogat.
2018. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Nokent szoritani kezdett a mellkasom a bezartsag erzestol mar az elso ket sornal... nem, nalad ez nem kifogas. Igy nem lehet elni, hogy az ember minden percere igenyt tartasz, mert szerinted az az egeszseges x ok miatt. Vannak ilyen pioca ferfiak, veluk jok kijonnel. Normalis embert nem ajanlok, mert mindig ez lesz a vege, amig ilyen betegesen allsz a dolgokhoz.
2018. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, a saját meglátásod szerint te zsarnok vagy? Én sem viselném túl jól, ha kétóránként írnom kéne, majd ha mondanivalóm van, akkor megteszem. Amúgy meg mindenkinek más a szabadság igénye, ti igencsak eltérőek vagytok ebből a szempontból (lehet másban is).
2018. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Mi lenne, ha veled csinálnák ugyanezt? Hogy lépten nyomon mindig tudni akarná a másik, hogy mit csinálsz, miért nem vele foglalkozol?


Miközben neked is van saját életed, saját elfoglaltságod, hobbid, szüleid, tanulnivalód..stb. és azért nem tudsz ezekre összpontosítani, mert a másik sír, hogy miért nem írsz neki 2-3 óránként.


Mindenkinek fontos az ÉN idő, amikor azt csinálsz, amit akarsz.

Mindenkinek van saját élete.


Attól, hogy egy pár vagytok, nem kell sziámi ikrek módjára egymás nyakán lógni.


Igaza van a pasinak, neked vannak bajaid.


Mi párommal 4 és fél évig voltunk 200 km-es távkapcsiban, heti egy nap taliztunk a két város között félúton, amikor meg jó volt, akkor egymásnál.

Mindenkinek meg volt a saját élete és MINDIG megbeszéltünk egy adott időpontot, amikor egymással beszélgettünk.

Decemberben összeköltöztünk.


Minél jobban a másik nyakán lógsz, megfojtod, nem adsz neki saját teret, annál jobban elüldözöd magad mellől.

Most te ezt tetted. Megfolytottad a pasidat, nem hagytad levegőhöz jutni.


Vagy neked ennyire nincs életed, hogy más nélkül már élni se tudsz?

2018. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, ha a kapcsolat és a szabadság ellentétesek egymással.
2018. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!