Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Pasik, ti haragudnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti haragudnátok a barátnőtökre hogy ha nem mosogatna, takarítana, főzne amikor menstruál? Hogy reagálnatok rá?

Figyelt kérdés
Nincs hozzá kedvem. Fáj mindenem. De nem merem megmondani a barátomnak. 24n
2018. máj. 16. 22:02
1 2
 1/11 Heart of Darkness ***** válasza:
82%
Elég fura kapcsolatod lehet, ha nem mered elmondani a barátodnak, hogy nem érzed magad jól... Amúgy meg mosogasson és takarítson ő, vagy ez nálatok kizárólak a nő dolga? Főzni meg nem muszáj.. rendeljetek kaját, ha a párod nem tud főzni.
2018. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem. De kérjen meg, hogy csináljam meg, mert ő nem tud most erre fókuszálni a görcsei miatt. A főzést ígyis-úgyis szeretem csinálni, takarítástól sem esik le a nem létező aranygyűrűm, mosogatás detto. Nincs ebben extra, de ha nem kommunikálja le, csak bepulykul a szenvedése miatt, az taszító lenne.
2018. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Volt időszak, mikor nagyon megviselte a párom. Pedig nem szokta magát elhagyni. Látszott rajta, ki van tőle. Hagytam békén.
2018. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Én amugy se főzök mosok takaritok egy férfira se mert nem vagyok a csicskaja a szolgája vagy a bejárónője, pót anyja meg végképp nem akarok lenni

Házimunkát felesben ILLIK megosztani

Férfinak is ki KELL vennie a részét a házimunkabol

Nem csak a nő dolga

2018. máj. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Te nem dolgozol? Vagy miért a te reszortod a háztartási munka?
2018. máj. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Dolgozok de én nem akarom hogy ő csinálja
2018. máj. 17. 06:58
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

De miért? Egyszerűen nem tudom ezt megérteni

Engem nagyon zavarna ha csak én végeznem a házimunkát és addig a férfi csak a toket vakarja a tv előtt

Akkor hazirobotgep vagy

2018. máj. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindketten dolgozunk és mindketten kivesszük a részünk a házimunkából. Én alapvetően kicsit jobban, de amíg nem irreálisan többet csinálok én otthon, addig nincs ebből gond. Alapvetően megcsinálom akkor is, ha mestruálok és nem vagyok valami fényesen, viszont vannak nagyon durva havijaim is, olyankor hányok, borzasztó rosszul vagyok. Teljesen egyértelmű, hogy ilyenkor a párom megcsinálja helyettem is, amit én nem tudok. Neki a legtöbbször említeni sem kell, látja rajtam. Ha esetleg mégse, akkor elmondom neki. Elvégre kapcsolatban vagyunk és együtt élünk évek óta, nehogy már ez az alapszintű kommunikáció gondot okozzon.

De hogy a konkrét kérdésre is válaszoljak: mondd meg a barátodnak nyugodtan, egy normális férfi nem haragszik meg ilyesmi miatt.

2018. máj. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%
A menzesz nem betegség, szóval nem igazán értem, miért kéne felmentést adni házimunka alól.
2018. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

Én még sohasem menstruáltam (62 F, nem csoda), de a felét biztosan elvégzem a házimunkának. Nincs beosztás, nincs szerződés.. felnőtt ember vagyok, ennyi.

Az meg elég szar ügy, ha ilyen nem "mersz" elmondani a társadnak.

2018. máj. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!