Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mennyire haragudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyire haragudnátok meg ezért a barátnőtökre?

Figyelt kérdés

szóval a barátom mostanában ezzel az anál témával nyaggat meg azt mondta majd ha nem figyelek akkor bedugja surprise anal felkiáltással...

és épp szexeltünk tegnap aztán épp helyezkedtünk volna el és hirtelen beledugtam a kisújjam a fenekébe és azt mondtam hogy surprise anal!!! ő meg elkezdett kiabálni hogy mit csinálok és mondtam neki hogy na látod milyen jó? és te meg még nagyobb dolgot akarsz nekem odatenni aztán azóta elvileg megbeszéltük de még mindig dúzzog :S


2015. márc. 22. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
pedig helyesen cselekedtél. ha erőszakoskodik dobd ki a francba.
2015. márc. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Én örültem volna a srác helyében :)
2015. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Tuti hogy bosszút állnék, amikor nem számítasz rá.
2015. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyen pasit ki kell dobni a francba, nem pedig még inkább felidegesíteni. Ezután tényleg számíthatsz rá, hogy bosszúból valóban megteszi majd... Én a helyedben nem adnék neki lehetőséget erre... Láthatóan leszarja, hogy te mire vágysz és mire nem.
2015. márc. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Úristen...az ilyen gyerek emberek dugnak orrba szájba nekem meg egy normális lány se jut...
2015. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ÉN pasi vagyok, a hideg kiráz, ha valaki a fenekemben nyúlkálna.... szóval jól tetted!

A szeretkezés kétszemélyes dolog, ha ebből sem esik le neki... :D

2015. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!