Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egyetemista lányok! Ti odakölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista lányok! Ti odaköltöznétek a már dolgozó párotokhoz ha titeket még a szüleitek tartanak el?

Figyelt kérdés

Abban az esetben ha a barátotok nagyon szeretné, viszont ti még a szüleitektől függötök anyagilag.

Aki így él, ti hogyan kiviteleztétek a dolgot? Saját kereset nélkül.


2018. máj. 17. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Diákmunka. Az saját kereset. De persze akarás kérdése.
2018. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Mi így házasodtunk össze. 1 év múlva diplomáztam, akkor munkába is álltam.
2018. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Így házasodtunk, és utána jött még a két év mesterképzés. Én a szüleimtől kaptam havi apanázst, és ösztöndíjam is elég szépen volt.
2018. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Már volt szó ilyesmiről, de végül nem lett belőle semmi, mert megszakadt a kapcsolat. Én jelenleg egy lakótárssal lakok albérletben (egyetemen tanulok, kolit nem kaptam, szóval ez az egy megoldás van), úgy, hogy mindenemet (értsd: lakbér, rezsi, kaja stb.) a szüleim finanszírozzák. Tudom, hogy itt mindenki tud egyetem mellett dolgozni, hát én nem és ezt válallom... eldönthetem, hogy bejárok az óráimra és tanulok vagy pedig hagyom az egészet a francba és elmegyek dolgozni, na most én nem véletlenül jöttem egyetemre, szóval számomra egyértelmű a kérdés. Ha lenne egy párom, akivel összeköltözhetnék, akkor megtenném, mert vele szívesebben laknék együtt. Ebben az esetben igazából sok minden nem változna, annyi, hogy mással osztoznék, de a szüleim ugyanúgy állnának mindent. Abba biztosan nem mennék bele, hogy mondjuk ingyen lakjak nála és semennyi pénzt nem fogadna el tőlem, de úgy, hogy osztozunk a költségeken, úgy igen.
2018. máj. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Soha.
2018. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem szeretnék, amíg nincs saját keresetem, mert csak plusz kiadás lenne az engem egyedül nevelő anyukámnak, hogy még az ottani rezsit is fizesse (olyan egyetemen tanulok, ahol esélyem nincs suli mellett dolgozni). Ha a párom ezt nem érti meg, akkir sajnálom, de nincs arcom lehúzni anyumat, mikor mindent neki köszönhetek az életben. Akkor költözök el, ha legalább a rezsit tudom fizetni magamtól.
2018. máj. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tisztába van vele, hogy egy fillért nem fogok tudni beszállni semmibe, de ennek ellenére ő szeretné, hogy költözzek oda nyilván oda költöznék. Gondolom nem 2-3 hónapos kapcsolatról van szó ahol felmerülhet az élősködés/lehúzás opció. Én 1-2 év után költöznék össze bárkivel is és azért ennyi idő alatt az ember eljut arra a szintre, hogy ilyen szituációban nyugottan össze tudnak költözni.
2018. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
70%
Pont ebben a szituációban vagyok, a párom nagyon szeretné, és én is, de mondtam neki amíg nem tudok belefizetni, addig nem fogok odakoltozi. Az ösztöndíj sajnos nem elég ehhez, a szüleimet meg igazából nem merem megkérdezni, hogy miként állnak hozzá, hiába gondolom, hogy úgy is segítenének. Meglatjuk a szakmai gyakorlat alatt mennyit tudok osszeszedni, vagy ha ott tartunk, a szüleim úgy is felhozzak a dolgot és akkor megtárgyaljuk a dolgot.
2018. máj. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!