Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetbe? Mi tett és mi lett a vége? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy esti tanfolyamon megosmertem egy lányt, heti kétszer találkozunk az órákon, és eléggé megtetszett vannak jelek, hogy én is bejövök bár nem vagyok benne egész biztos.(Arról sincs tudomásom hogy van-e valakije)

Olyan szinten elvarázsolt, hogy szinte bármilyen rossz is volt a napom elszáll a rossz kedvem ha beszélünk. Van, hogy nem is kell hogy beszéljek vele csak felidézem az arcát meg a hangját ha mondjuk valamivel felidegesítenek és máris sokkal nyugodtabb leszek. Valamilyen szinten pont ez miatt félek is elhívni mert ha esetleg vissza utasít akkor teljesen összetörik ez az illúzió. Abszolút tanácstalan vagyok hogy mit tegyek. Van valakinek valaki aki került hasonló helyzetbe? Mit tett?


2016. ápr. 3. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben voltam, csak mint női fél.

Belém van generálva, hogy mindenkire mosolygok, kedves vagyok vagy szeretek nevettetni másokat és sajnos volt olyan pasi, aki ezeket félreértette és úgy érezte érzem magam annyira jól vele, hogy elfogadjam a randi meghívását. Valójában messze nem az esetem, csak szeretek jóban lenni másokkal.

Igazából azt is megteheted, hogy elhívod egy kávéra, italra és nem kell randinak lennie. Csak pl. szeretnél vele találkozni tanfolyamon kívül is beszélgetni, vagy mielőtt mentek suliba beültök valahová. Megkérdezed máskor is eljönne-e ezek a kisebb lépések közelebb vezetnek ahhoz, hogy kiderítsd bejössz-e neki.

Milyen régóta tart a tanfolyam?

2016. ápr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szeptember óta. Az hogy elkezdtünk beszélgetni kicsit késöbb alakult ki, mert nem vagyok az a túl nyitott személyiség kicsit nehezen oldódok ismeretlen társaságban meg amennyire megismertem ő sem az a túl beszédes típus.
2016. ápr. 3. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!