Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Nektek mennyire és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek mennyire és miért fontos, hogy a párotok sokat keressen?

Figyelt kérdés

2018. máj. 18. 08:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
57%

Semennyire, a nőket nem a pénzükért szeretem. Persze attól még nem baj ha van, na meg én mindenre nem is hívnám el, tartanám el stb. de a vonzalom szempontjából lényegtelen.


#2 ettől még nem lesz a férfiak nagyrésze aranyásó, csak mert téged megtalált egy szélhámos.

2018. máj. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 peca1000 ***** válasza:
18%
Keressen annyit, amiből ki fudja fizetni a rá eső rezsi, és kajapénzt. És amit akar még magànak: ruha, kozmetikumok.
2018. máj. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
18%

Ne minimálbért keressen, hanem minimum a szakmunkás minimálbért és ne várja azt, hogy a saját pénzemből fizetem az egész életét. Ha ez megvan, akkor okés a dolog. Persze, a diploma és jó fizetés pluszpont.


#2: Ja, ha egy hapsi átvágott, akkor minden hapsi aranyásó, ugye? :D

2018. máj. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
66%
Semennyire, eddig az összes barátnőmet "eltartottam", de nekem ez megéri. Havi párszáz ezer forint és vsn egy boldog, kiegyensúlyozott barátnőd akinek van kdeje az otthonnal foglalkozni, főzni, és persze rád. Jelzem, nem libákkal ismerkedtem soha, értelmes, diplomás nőkkel. Az ilyen filléreskedő (fizesse a rezsi ráeső részét) balekoknak egyáltalán hogyan jut igazi nő?!? 44F
2018. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
43%
#14: ÉRTELMES diplomás nő nem igazán szokta szeretni, ha eltartják. És tudod hogy jut nő? Hogy pénz nélkül is többet tudok nyújtani, mint te! :D
2018. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
73%
Én 3 év után tudom kb. hogy mennyit keres.
2018. máj. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 WheneverYouWant ***** válasza:
58%
Én jól keresek szóval nem fontos... Az viszont igen hogy legyen munkája. Eltartani nem fogok senkit a két szép szeméért.
2018. máj. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

A #17. szerintem teljesen korrekt válasz! ;)

Kinek mi baja van vele? (Amiért 39% lett...) Hogy ő bármilyen munkájú nőt szeretne ❤️ , vagy hogy nem tartana el senkit?

2018. máj. 20. 23:15
 19/22 librikus ***** válasza:
100%

Ha a feleség többet keres mint a férj nem fog sokáig tartani a szerelem!

Számtalan volt házasságot felsorolhatnék.

2018. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Horváth Anikóka válasza:
51%
Néhány férfi elfelejti azt hogy a nők igenis többet tesznek a boldog kiegyensúlyozott kapcsolatert mint a férfiak.Nem csak érzelmileg "tartják rendben" őket, mosnak főznek takarítanak rájuk,és neveli a gyerekeket (ha van) ami bizony kő kemény feladat. És attól még hogy kevesebbet keres igenis megérdemli hogy a férfi költsön rá.persze nem horribilis összegre gondolok.
2018. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!