Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Azok akik egyszobás házban/lak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik egyszobás házban/lakásban élnek együtt, hogyan bírják ezt ki?

Figyelt kérdés

...mármint azt, hogy nincs lehetőség időnként elvonulni és egyedül lenni, kicsit feltöltőni, felszabadultnak lenni stb.?


Mert ugye, ha valakivel vagy, akkor ott már "viselkedni" kell. Jó, "jó" kapcsolatban sok dolog nem gáz, de azért sok dolog van amiért megszólhatnak. Egy helyiségben vagytok, végig lát és hall, akkor aztán nincs vakarózás, nincs magadban beszélés (nem psycho módon, hanem csak úgy viccesen), nincs fingás, nincs kézzel evés (pl. csirkét a gép előtt mozizva - sőt kb. gépezés sincs úgy, mint egyedül, ha belelát folyamatosan), nincs éneklés, anélkül, hogy vagy bele ne dumáljon, vagy csúnyán ne nézzen, vagy ki ne ábránduljon. Az pedig marha zavaró, ha minden egyes viszketés vagy fingás esetén irány a slozi, mert csak ott lehet.


Nem feszélyez ez titeket? Engem zavart mikor ilyen volt, azóta tartom fent a saját tér szükségességét (mindkét félnek, de minimum 2 helyiség legyen, az összezártság börtöncella.)


Ui: Számomra a börtön valóban őrjítő lenni, de a kórház, kaszárnya, vagy bármi ahol nem lehetek egyedül, szintén. Mindig viselkedndi kell, ha meg mégse akkor undorítónak fognak tartani...



#tér #ici pici lakás #egyenlő börtönnel #magányterület
2018. máj. 23. 22:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%

Laktam már így férfival és gyűloltem

Nem szerettem hogy nincs személyes terem

Másik problémám az volt hogy nem tudok úgy aludni ha fekszik mellettem valaki mert zavar ha “ram mászik”, hozzam ér, szuszog ,horkol forgolódik állandóan felkelek rá és nem tudom kialudni magam úgy érzem minta semmit nem aludnek

Nagyon rossz volt hogy nem volt egy másik szoba ahol egyedül tudnék aludni este

Szeretek sokat egyedül lenni és így egyáltalán nem volt ra lehetőség

Nem sokáig bírtam így kb 3 hónap és feladtam

2018. máj. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%

Az biztos, hogy én sem bírnám (ahogy a legtöbb embernek előbb vagy utóbb, de az agyára menne hogy a másik folyamatosan a nyakában van) , de szerintem ez is személyiség kérdése. Ha valaki introvertáltabb, ő nehezebben (vagy egyáltalán nem) bírja, aki alapból folyton igényli a másik társaságát, annak kifejezetten ideális (az más kérdés, hogy nem gondolom ezt egészségesnek sem a kapcsolat, sem az egyén szempontjából).

Ismerek viszont olyan párt, akik 3 éve együtt élnek egy egyszobás kis garzonban, és eddig úgy tűnik jól elvannak, tehát meg lehet szokni. Ők mondjuk a kapcsolatuk kezdete előtt már több éve barátok voltak, tehát ismerték egymás hibáit, bogarait, ami azért nagyban megkönnyíti az együttélést. tehát van, akinek ez megoldható, csak nagyon sok kompromisszumot igényel , illetve azonos mentalitást a két fél részéről (ami azért valljuk be, ritka, a legtöbb embernek azért van igénye egy saját kuckóra, ahova visszavonulhat )

2018. máj. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Én biztos nem bírnám, mert lételemem az egyedüllét és a magány.
2018. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Felnőttek vagyunk normális kapcsolatban, mindketten lazán csináljuk ezeket egymás előtt, miért kène feszengeni? Önmagunkat adjuk
2018. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Nekem ezzel semmi bajom nem lenne.

Gyerek korom óta osztozom anyummal a szobámon, szóval nekem ez nem lenne egy nagy "was ist das". Főleg, hogy a párommal minden jó és rossz dolgot tudunk egymásról.

Nem zavartatjuk magunkat egy pöppet sem :)

2018. máj. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#5


Ezt azért nehezemre esik elhinni, habár vannak olyan tipikusan alárendelődő emberek akiknek semmi nem gáz...

2018. máj. 23. 23:55
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

Soha nem laktam egyedül egy szobában, szóval engem nem zavar. Másfél éve élünk együtt így.

Nyugodtan csinálunk mindent, sőt ha viszket a háta én vakarom meg neki :D


3 hetente éjszakás, ilyenkor úgy fetrengek keresztbe az ágyon, ahogy tetszik, nekem ennyi elég :D

2018. máj. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Én 1,5 évig bírtam ezt, igazából egy jó kapcsolatban számomra nem gond, de nem egészséges.
2018. máj. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Sokszor alakult úgy a beosztásunk, hogy 2 napig nem találkoztunk, hiába éltünk együtt. Egy 40 négyzetméteres házban éltünk 3 évig. 1 szoba volt, egy konyha és étkező, WC, fürdő, és egy nagy kert. Itt azért feltaláltuk magunkat, ha valamelyikünk magányra vágyott. Amiket leírtál, vakarózás, fingás, éneklés, simán csináljuk egymás előtt. Emberek vagyunk, nem kirakatbábuk.
2018. máj. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt én sem tudom, de hogy én sem bírnám ki, az biztos... Akkor inkább mennék sátrazni az erdőbe.
2018. máj. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!