Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális, hogy mióta terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy mióta terhes vagyok undorodom a férjemtől teljesen?

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok rémülve. Egy éve vagyunk hàzasok, gyereket terveztünk. Az első két hétben boldog voltam, bár egyàltalàn nem vagyok anya tipus, nagyon vagàny vagyok.Ő viszont az APA tipus megtestesitője. Imádja a gyerekeket, totàl elolvad. Még ez a kisebb baj. Két hete mióta émelygek, egyre jobban undorodom tőle is. A teste illatátol. Mindentől. Tőle. Ez normális, vagy párkapcsolati krizis? 35 éves vagyok màr , 2 abortuszom volt, mert az előző 10 éve nrm volt az igazi.

#terhesség #babavárás #undor #terhességi hànyinger.
2018. máj. 25. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Én még nem voltam terhes, de egyetemen állandóan a hormonokról tanulunk. Azért tudni kell, hogy terhességkor mit művelnek a hormonok. Én annak tudnám be. Ilyenkor minden normális, ami amúgy nem, és mindenkinél máshogy jön elő.
2018. máj. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Első vagyok. Lehet fordul majd a kocka közben, és jobban fogod kívánni, mint bármikor. Kiszámíthatatlan.
2018. máj. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Igen, normális, hogy nem bírod a "szagát se"... :D


Ezt műveli a szervezet ilyenkor az agyunkkal.

2018. máj. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Az első két hónapban normális, aztán elkezd lecsengeni. Végül a visszájára fordul.

Amikor küzd a szervezeted egy betolakodó dologgal szemben (a beágyazódó, megtermékenyített petesejt fele idegen dns), kimerülésig... Addig jó hogy a háta közepére kívánja ennek minden külső formáját is.

2018. máj. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Szegény :D

Normális egyébként, elmúlik. Én a macskámtól undorodtam az első trimeszterben, mikor a lányomat vártam. Pedig imádom, ráadásul kiscica volt még, mászott rám, kész voltam :D aztán ahogy jobban lettem, vége lett.

Most megint terhes vagyok, 7 hetes, nagyon rosszul vagyok, de undor még nem jött elő. Bár kevésbé esik jól bármilyen érintés, ezért főleg csak a lányomnak hagyom, hogy lógjon rajtam. Most ez van, férjem már tudja, hogy pár hét és normális leszek :D

N30

2018. máj. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Hú, engem meg nem tudott levakarni magáról, már volt, hogy kibt aludt a kanalén, csak h ne nyúljak hozzá, annyira “kanos” voltam végig. 😄 Nem tudom, melyik a jobb.
2018. máj. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%

Hát a hormonok csak, nyugi :)

Nálam egy sima menzesz is ezt hozza elő. Utálom ha megérintenek, a testszagtól rosszul leszek, az ételek büdösek, még a kanalat, poharat is szaglászom. Ilyenkor persze a férjem mindig ösztönösen ölelgetni én meg sajnos menekülnék ilyenkor, mert csak az esik jól ha "bèkén hagynak".

Szóval képzeld el a terhességet.

Komolyan a hormonok változása okozzo. Gondolj csak egy sima ösztrogén többletre. Már 2-3 óra alatt zsíros bőrt, vízvisszatartást generál bizonyos nőknél.

Szóval adj időt magadnak. Kapcsolódj ki esetleg azzal, amit szeretsz egyedül. Pl. Egy jó kis film, könyv, gépes játék :D, vagy kádfürdő. Csinálj egy kis énidőt.

2018. máj. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A màsik gond... miota tudja hogy terhes vagyok mintha kicserélték volna. A vagàny izmos motoros pasiból egy nyàlgép lett aki meglát egy gyereket mindegy milyen, gügyög és nyàladzik. Egész nap..cukiskodik és nyáladzik. Ez már nekem mentálisan is sok. Sajnos ezt az oldalàt nem ismertem. Ilyesztő. Vezetni se akar hagyni, mert ''veszélyes'' 60-nàl ordit, hogy lassabban és ''àlljak le''. Annyira aggodik hogy azt akarja ne dolgozzak, pedig nem sokat keres, ujabban fél napot vàllal hogy velem lehessen(közalk.) Màr igy is le vagyunk égve teljesen.
2018. máj. 25. 18:41
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Lehet ez sok neked, de még mindig jobb mintha telibe kakálná, hogy mi van veled meg a babával...


Örülj neki egy kicsit jobban, hogy jó apuka lesz belőle!

2018. máj. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Gabóca Kabóca ***** válasza:
Szia nekem is volt hasonló undor kb.a 4.hónapig.Amúgy örülni kell ha az apuka ilyen lelkes. Szeret titeket.Nálunk nem lelkesedett túlzottan sőt hamarosan már egy másik nőért lelkesedett inkább..sok boldogságot kivánok nektek.
2018. jún. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!