Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha munkanélkül vagytok, és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha munkanélkül vagytok, és a párotok viszonylag jol keres, elvárjátok tőle hogy vásároljon nektek dolgokat?

Figyelt kérdés

Pl egy új ruha, bérlet, telefon, közös progi, bármi...


Van pénzed félre rakva de viszonylag kevés, és nem nagyon akarsz hozzányúlni míg nincs melód.



2018. máj. 26. 08:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Ez sokmindentől függ. Mióta vagytok együtt,eddig hogyan intéztétek a anyagiakat?


Mi már közel 10 éve együtt vagyunk,egyszer a pároméknálvolt fizu nélküli év végi leállás,egyszer pedig nekem volt,hogy nem egészen 2 hónapig nem volt munkám. Egyikünknél sem volt kérdés,hogy ezidő alattamit lehet állunk a másiknak hiszen közös kasszán vagyunk. Természetesen nem volt irreleváns kérésünk. Például abban az időszakban nem vetettem ruhát magamnak.

(N)

2018. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Elvárni..? Ki ő, a gyámom? :D Azt vesz nekem, amit akar, de elvárni nem várom el tőle. És miért vagy munka nélkül?
2018. máj. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Az a kérdés, tényleg a párom? Tényleg a párom, nem kérdés, össze tartozunk.

Viszont, ha csak úgy együtt vagyunk, mert szimpi, jó a szex, ne legyek egyedül akkor mindenki oldja meg magának az életét. Ebben az esetben nem érzem, hogy fél, egy év múlva is együtt leszünk. Így nem is szórom a pénzt.

2018. máj. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
Ha munkanélküli lennék, nem várnám el. Amíg nem találok munkát, költeném a félretett pénzem.
2018. máj. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem várnám el. Egy kapcsolatban ismerjük egymást, meg tudjuk beszélni és köszönöm, ha segít, ha addig ő állja a közös programot, ha szeretné ő is és megteheti, de elvárni semmit nem várnék el.
2018. máj. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%

Nem várnám el. Ha egy havibérletre sem lenne elég a félretett pénzem, nem új ruhán gondolkoznék.

A telefon meg mit takar? Készülék vagy feltöltés?

2018. máj. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
4eve egyutt vagyunk. Nem talaltam meg magamnak megfelelo munkat miota kijartam a sulit. (Kb 2eve)
2018. máj. 26. 09:04
 8/20 anonim ***** válasza:
59%
Ilyen munkaerő-piaci helyzet mellett az nem talál munkát, aki nem akar. Ja, hogy piacképtelen szart tanultál, és nem mész el gyorsétterembe dolgozni, mert az “gáz”? Probléma.
2018. máj. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Tehat 20 eves. Vagy .. eletedben nem dolgoztal meg.. de ilyen dolgokat kivannal a parodtol. Nem azert a parod hogy penzelje a seggedet ha van munkad ha nincs.. az oke hogy etet mert az meg alap , de hogy neked ruhakat meg telot vegyen az mar kinosan tulzas .. hat mi o neked egy bank automata? Kicsi lany szedd ossze magad es k***a gyorsan takarodj el foldet kapalni vagy valami nyari munkat mert ilyen az elet !
2018. máj. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%

Jaaaaa. Tőlem repülnél.

31/f

2018. máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!