Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha életvidámok vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha életvidámok vagytok akkor ezt a másiktól is elvárjátok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az az életvidám fajta, de örülnék, ha egy lány ezt elfogadná bennem és inkább kihozná belőlem.
2018. ápr. 17. 07:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
“Kihozná belőlem” Jaj, de nem bírom az ilyen mástól-várom-a-megváltást embereket. Hozd ki saját magadból, ne máson piócáskodj.
2018. ápr. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 Én meg úgy bírom az ilyen "egyedül is legyünk keménygyerekek" féle agymenéseteket. Mond valamit az, hogy az ember társaslény? Ha te is sokáig egyedül lennél megtudnád, hogy nem kellemes dolog és nem tudok emiatt vidám lenni.
2018. ápr. 17. 07:24
 3/12 A kérdező kommentje:
Meg miért piocáskodnék? Annyira buta vagy, hogy az már fáj.
2018. ápr. 17. 07:25
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem várnám el, mellettem úgyis megjönne az életkedve. :D
2018. ápr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
12 éve egyedül vagyok, életvidám, és senkiből nem akarom kihozni.
2018. ápr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
A helyzeteden egy kapcsolat sem segít. Hiába hiszed.
2018. ápr. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék együtt lenni valakivel, akivel más az alaphangulatunk vagy a humorunk. Az, h ki milyen zenét szeret, tök mindegy, a kajában is meg tudunk egyezni, de ha fapofán ülne mellettem a férjem egész hétvégén, kiszaladnék a világból.
2018. ápr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Annyira nem szeretem ezt a felfogást, hogy úgy se változnék. A nagy fenét, ha boldog a párkapcsolatunk, akkor alapból jobban érezzük magunkat. Ebbe nem tudom mi olyan hihetetlen. Nem tudom miért kell azt hazudni, hogy egyedül is boldognak kell lenni. Akkor mi értelme van a párkapcsolatoknak? Ha így lenne akkor senki se igényelne társat maga mellé. Max csak dugna mindenki.

A kérdést azért tettem fel, mert látom sok csaj életvidámnak állítja be magát, amit megjegyzek lehet hazugság és nem szeretném, ha alapból elvárná azt, hogy egyből boldog, pörgös, élettel teli legyek, hanem tisztába lenne azzal, hogy ez a kettőnk dolga. Ennyi az egész! Nem túl bonyolult amire gondolok.

2018. ápr. 17. 10:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Életvidámok?
2018. ápr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tudod, én is mástól vártam a megoldást, addig jó sok mérgező emberrel hozott össze az élet. Mikor megelégeltem ezt az életet, kicsit bezárkóztam, aztán kibékültem magammal, új barátaim lettek és megismertem a jelenlegi barátomat is. Szóval ki kell nyitni valamit magadban, hogy amit akarsz, az bemehessen, érted? Sok sikert!:)
2018. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!