Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a cikkről?

Figyelt kérdés

Szerintem igaza van. Sok férfi nem érti meg ezt ,hogy ugyan úgy ki kéne vennie a részét a házimunkában és nem csak elvárni hogy a nő kiszolgálja a férfit



[link]



2018. máj. 27. 09:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

El se olvasom a cikket de tessék:


A házimunka 2 ember magán dolga. Döntsék el ők hogy hogyan akarnak élni, és ha nem tetszik az egyiknek akkor beszéljék meg:)


Ja és te is beszéld meg a mostani, vagy a következő pároddal ha nem tetszik valami:)

2018. máj. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Egyedülálló vagyok, érdekelt hogy ki mit gondol erről

Sokszor olvasom itt gyakorin hogy rengeteg férfi írja hogy már pedig ő nem fog házimunkát vegezni mert az a nő dolga

2018. máj. 27. 09:57
 3/20 anonim ***** válasza:
56%

Az a véleményem olvasatlanul is, hogy nem cikkekkel kell nevelni az embereket. Amikor egy nő hozzámegy egy férfihez, valószínűleg ismeri már, talán együtt is élnek egy ideje. Lakva ismerszik meg az ember. Ha tudja, hogy a férfi lusta a házimunkára és tojik bele a világba, akkor ne menjen hozzá és szakítson vele, ennyi. Ha meg hozzámegy, ne a neten picsogjon, hogy de a kedves ura nem emeli meg a kisujját sem...

Senki nem kényszerítette az adott nőt, hogy menjen hozzá.


Nekem természetes, hogy én is kiveszem a részem belőle, de nem valami netes cikk hatására.

Ez amúgy munka egyensúlyi kérdés. Ha én tartanám el az adott hölgyet és otthon lenne, elvárnám a házimunka elvégzését, minimum. Ha mindketten dolgozunk, akkor pedig 50-50% és szerintem így fair. De mivel nem szeretnék senkit eltartani, ezért inkább a 50-50-re szavazok.


Az más kérdés, hogy rohadt nősoviniszta a kérdés maga. Mint ha csak a férfiak lennének, akik meresztik seggüket és nem végeznek házi munkát. Hány fiatal felnőtt lányt láttál, aki házimunkát végez, rendet tart a szobájában és úgy általában maga körül, besegít a házimunkába és a többi? Olyan 50% az is... a másik fele meg disznóólban él. Amikor pedig elköltözik otthonól, igazi szemétdomb lesz a lakás, ahol lakik. Mosogatni?! Elpakolni?! Hiszen azt mindig anyu csinálta...


Na, erről ennyit.

2018. máj. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
Ez egy kedves gondolat és megható történet, de igazából nőként nem érzem ennek szükségét. Ahogy ő sem várja el, hogy kereket cseréljek meg síelésnél hóláncot szerelje az autóra, mert mindkettőnké, úgy én sem várom el, hogy ő főzze a vacsorához a tésztát, mert mindketten enni fogunk. Természetesen mossa el a kávés csészét maga után és ha látja, hogy a teli pelenkával el kéne jutnom a kukáig igazán ráhúzhatja az újat ő is a gyerekre, de amíg a házimunkában nekem nem okoz gondot megtenni valamit, addig nem kell, hogy úgy érezze neki is muszáj kivenni a részét csak mert "egyenlőek" vagyunk. nem szeretem ezt a kifejezést. Nem egyenlőségről vagy bármilyen szintről van szó. Én nő vagyok, ő pedig férfi, én ilyen vagyok, ő olyan. Mindkettőnknek van szája, tud kérni és tud szólni, ha valami nem tetszik. Egy komoly kapcsolatban azt gondolom el kellene jutni odáig, hogy az ember megtanul idomulni a másikhoz,akivel együtt él.
2018. máj. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Amikor a szüleimmel éltem mindig én takaritottam , porszivoztam , mostam fel nem csak a szobám az egész lakást, sőt meg el is mosogattam

Paromtol én elvarom hogy kivegye ezekből a részét olyannal nem is maradok együtt nem költözök össze aki lusta és elvárja hogy kiszolgaljam

2018. máj. 27. 10:04
 6/20 anonim ***** válasza:
Jó, ennyi. Nincs ezzel baj. De ettől még nem lesz minden férfi lusta és nem lesz minden nő szorgalmas.
2018. máj. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

Őszintén szólva az, hogy ez megint egy provokatív cikk, amiből azt kell leszűrni hogy minden nő szuperhős, akiket elnyomnak a csúnya rossz lusta férfiak. A valóságtól azért messze van.

A személyes véleményem a témáról meg annyi, hogy egy (számomra) normális kapcsolatban meg van osztva a házimunka és minden más is.

2018. máj. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező ne is tedd. Neked ez az alap és így működik egy kapcsolat, akkor ehhez tartsd magad, másnak nem feltétlenül, de egy felnőtt embernek ne kelljen ilyen cikkeket lebegtetni önigazolásként. Beszéljék meg nekik, hogyan jó és éljenek boldogan.
2018. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%

Szokásos női hiszti egy ma már túlértékelt tevékenységről. A házimunka ugyanis ma már gyerekjáték, ahol ketten,hárman élnek egy háztartásban ott nincs lényeges, több órás napi házimunka. Szóval már eleve nagyobb "áldozatnak" állítják be, mint ami valójában.


Másrészt a takarító, konyhatündér férfiak,akik egy csettintésre bármikor elmosogatnak pár poharat és felporszívózzák a szobát, rövid úton elvesztik a nő szemében a férfiasságot. Persze ezt az egó igyekszik elnyomni, de hát felesleges eljátszani, hogy ez vonzó tulajdonság..


Ezek a cikkek arra jók, hogy néhány utálatos nő közösen szapulja a férfiakat az orgazmus eléréséig.

2018. máj. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
33%
A legtöbb mai fiatal férfi így mondaná: "Nem segítek a feleségemnek, mert nem csinál semmit otthon, így nincs miben."
2018. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!