Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a férjem látványától is undorodom 8 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Már feltettem egy másik kérdésben, de azóta annyira súlyos lett a helyzet , hogy hazaköltöztem anyámhoz.Először a testszagától undorodtam, de már kerülöm ès ha meghallom a hangját, vagy meglátom, hányni kezdek. Terveztük a gyereket, egy éve vagyunk házasok, de a férjem sokszor külföldön dolgozott, tul sokat nem voltunk együtt, csak miota teherbe estem. Már olyan hülye gondolataim is vannak, hogy 'csalódtam benne' butább mint gondoltam' meg ' elvesztette minden tartàsát' mióta elkezdett apaukakènt viselkedni.

#terhesség #testszag #undor #terhessègi hànyunger
2018. máj. 27. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Pszichológushoz menj, ne itt várd a tanácsot.
2018. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem hinném.
2018. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem normális. Kérj orvosi segitséget.
2018. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

Nem igazán tartom normálisnak. Pláne ilyen kifejezésekkel élve, hogy hányingert kapsz a látványától is.

Ő tud ezekről vagy arról, hogy vajon miért költöztél vissza anyádhoz? 8 hetesen pedig még eléggé az elején vagy. Ha már most ilyen akkor mi lesz később?

2018. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
nem szabad megnősülni
2018. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hormonváltozások.Sok mindent nem lehet tenni ellene.Viszont azt nem ártana megvizsgálnod magadban,hogy ki mennyire akarta ezt a gyereket,tulajdonképpen most törnek felszínre benned azok a gondolatok,amik eddig is megvoltak,csak most éppen felerősödnek.
2018. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A terhesseg fura dolgokat tud muvelni a nokkel. Minden esetre, nagyon remelem, hogy en nem fogok igy jarni azzal novel, aki a kozos gyerekunket varja.
2018. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Vótmá.
2018. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
vetesd el a gyereket, amíg nem késő; most komolyan meg akarod szívatni a párod, aki élete végéig elvált apuka lesz a te hülyeséged miatt??? komolyan nem értelek.
2018. máj. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az egèszhez hozzátartozik, hogy szinte èn tartom el 2 hónapja mióta ez kiderült, nem csinál semmit. Tegnap is inkàbb egèsz nap a haverjànál volt. Neki most az a státusza h 'ideges' ezèrt nem csinàl semmit. A semmit itt szó szoros èrtelmèben vegyètek.
2018. máj. 28. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!