Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, ha így menne be egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha így menne be egy pasi a hálószobába, szükség lenne még az aktusra? Vagy már alapból orgazmusotok lenne?


2018. máj. 27. 22:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%

:D:D:D:D:D:D:D


Nekem spontán orgazmusom nincs úgy a nekem legjobban tetsző férfitól sem, hogy nem nyúlnak hozzám vagy én magamhoz.


Ha meg ezt látnám a szobában... valószínűleg vagy halálra röhögném magam, vagy kínosan vigyorogva ülnék a sarokban. Ebből aktus sem lenne, nemhogy anélküli orgazmus.


(pluszban Bieberke meg 50 Cent... omg... csak a párommal szeretkezem, nem vagyok ilyen gruppenszexes ringyó :D)

2018. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
lol
2018. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hogy lenne-e orgazmusom ha egy kérődzös jönne elöl,mögötte egy min.10 fős slepp? :D Aki így rágózik,az alapbol undorító.Az meg,hogy egy kisebb településnyi emberrel egyszerre...hát...neeem :D Sem a neve sem a pénze nem tudna lázba hozni. Lehet az a baj,hogy nem a tini kategóriába tartozok már. :D
2018. nov. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!