Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A Tinder arra lett kitalálva,...

A Tinder arra lett kitalálva, hogy a nőknek mindig legyen kéznél egy hozzájuk képest 2-3 kategóriával jobb pasi, hogyha szexre van szükség?

Figyelt kérdés

nem kell a spirituális belemagyarázás, hogy "kategóriázni" értelmetlen és gonosz dolog.


Már csak azért sem, mert Tinderen (meg hát akárhol) pl a hasas, mazsolaarcú nők is meg tudnak szerezni maguknak teljesen emberformáju (férfias testalkatu, arcu, izomzatú) himnemüt. Az mindegy, hogy csak szexre. Szeretnék ők persze, ha szeretné őket a pasi, csakhát a pasi bennük csak a könnyen elérhető lyukat látja. Nyilván van, aki után meg a pasi kapar, de az a csaj meg nem veszi őt észre, mert ott meg a csaj a jobb.


Na, de szóval a Tinder a jóképü pasikon és a nőkön kivül bárkinek hasznos tud lenni?


2014. okt. 26. 20:45
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

persze lehet a szokásos közhellyel jönni, hogy "kisugárzás"...


nyilván kisugárzás a baj, amikor a joképüek képeit utánzom (pózokat, környezetet) és akkor sem jelölnek, max csak a rondák, azok is ritkán.

2014. okt. 26. 20:46
 2/20 anonim ***** válasza:
36%

Most erre milyen választ vársz? Igen, így van, jobban tenné az összes nő, ha nem a jóképű pasikat kajtatná, hanem TÉGED.

Attól, hogy te nem vagy kelendő, semmi értelme általánosítani, hogy másoknál mi hogy megy. Mindenre van példa biztos. De ezzel úgysem oldasz meg semmit. Ehelyett foglalkozhatnál inkább azzal, hogy egy értelmes képet összehozz, és máris jobb lenne. Nem olyan nehéz.

2014. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
:D nem elegendő. Ami nekem a maximális szintü kép, az még mindig nyomába sem ér annak, amit egy joképü feltesz magáról másnaposan 10+ óra után felébredve
2014. okt. 26. 20:58
 4/20 anonim ***** válasza:
Hehe :D akkor most képzeld el h ez nem csak a neten van így de szórakozóhelyeken stb akárhol ez megy. Egy apró sztori: volt munkatársam igen jóképű gyerek bemegy egy discoba és ha akarja akkor csajjal jön ki, lekéste a buszt, nem stoppolt semmi ilyesmi egyszercsak egy csaj megállt kocsival hazavitte, aznap este már szex volt, én jégesőben villámlásban gyalogoltam jópár nőnemű is elment mellettem, igaz nem azért nem várom el senkitől h álljon meg, csak igazságtalan az élet..ennyi..
2014. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem pózt meg környezetet kell utánozni, hanem egy értelmes, igényes képet összehozni, amin remélhetőleg előnyös szögből, előnyös arckifejezéssel szerepelsz. Mondjuk mosolyogsz. És nem kamu erőltetett mosoly, hanem valódi. És mondjuk a megvilágítás irányára is odafigyelhetnél. De ennek mindnek utána tudsz nézni neten, azért van.
2014. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
de...miért én küszködjek egy jó képért, ha a joképünek született srácoknak AKÁRMILYEN képe népszerübb?
2014. okt. 26. 21:00
 7/20 anonim válasza:
84%
mert te akarsz magadnak nőt szerezni.
2014. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

aha...hát inkább ugy mondanám, hogy kéne egy nő végre, aki nem ez a szedett vedett sehogyse kinéző kaparék kategoriát képviseli, hanem egy szép arcú, vékony, fiatal lány :(


és nem kell nagy dolgokra gondolni, csak egy ÁTLAGOS csinos lány!

2014. okt. 26. 21:09
 9/20 anonim ***** válasza:

Én még életemben nem hallottam erről a Tinderről. :D

De a képekre rátérve... honnan tudod, hogy azok a jóképű pasik nem a századik elkészült képüket rakják fel, mert végre az sikerült szerintük jóra? :)

Amúgy meg nem mindenki fotogén, ez van.

Rajtam is mindig jót röhögnek, hogy milyen fejeket tudok vágni egyes képeken.


20L

2014. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

kirpobáltam, hogy facebookon kerestem joképü srácokat és a leggázabb képeiket tettem ki tinderre.


jöttek is a jelölések fél óránként kb.


a saját képeimmel meg több naponta néhány, az is gyér nőktől.

2014. okt. 26. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!