Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, akik együtt élnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik együtt élnek a pasijukkal/férjükkel! Nálatok hogy van beosztva (vagy elosztva) a házimunka?

Figyelt kérdés
Azok válasza érdekel,ahol mindkét fél dolgozik.
2018. jún. 2. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Mivel én sebészeten dolgozom, 12 órába, és van hogy éjjel, amikor dolgozom vagy másnap alszom, ő csinál mindent. Amikor itthon vagyok, akkor én. Bár, robotporszívót is vettem, hogy ennyivel is kevesebb legyen, és többet lehessünk együtt. Mindenkinek szívből ajánlom :D

Ha 2 napot vagyok itthon egyhuzamban, akkor meg sütikészítő nap van, és azzal várom haza

2018. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Megbeszéljük, hogy ki mit csinál meg, mire ér rá, fontossági sorrendben. Kisebb dolgokat megcsinálnak a gyerekek is. (Mosogatás, teregetés.)
2018. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk én végzem a 80-90%-át, de közös megegyezés alapján. A férjem utálja a házimunkát, viszont munkamániás, és elég jól is keres, így én most csak heti 30 órát dolgozok, mellette viszem a házimunkát és a kertrendezést. De továbbra is ő a szerelő, elhárító, problémamegoldó. Tehát mindenki azt csinálja, amiben jobb, és ez így mindkettőnknek kényelmes.
2018. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
fele-fele
2018. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Általában én csinálom a szobákat, ő a fürdőszobát, konyhát és a kertet. Mosogatni is általában a férjem szokott.
2018. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs konkrét felosztás. Aki épp itthon van, az csinálja amit éppen kell. A robotporszìvó tényleg szuper dolog, aki teheti, ruházzom be rá.
2018. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aki ráér, az csinálja. Ha mindketten ráérünk, akkor együtt, de mindketten azt csináljuk, amit kevésbé utálunk. Pl. a férjem főz és rendbeteszi a konyhát, én fürdőszobát takarítok, porszívózok. Ő füvet nyír, én teregetek. Most terhes vagyok, az elején járok és folyton hányok vagy hányingerem van, rá így most több hárul, de ez is csak átmeneti, az előző gyereknél is ez volt. Általában nálunk ilyen 50-50.
2018. jún. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fele fele volt, az ebédet rendeltünk. Most itthon vagyok babával, ezért én főzök, de minden más továbbra is fele fele
2018. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megbeszélés alapjàn : én főzök, àltalàban minden nap, de ha akad maradék akkor 1 nap kimarad. Cserébe a férjem intézi az összes bevàsàrlàst , kicsit, közepeset, nagyot, ő megy postàra, drogériàba, gyógyszertàrba amikor kell. Èn rühellek vàsàrolni, ügyet intézni, ő meg főzni nem szeret- meg kevésbé tud. Pont megfelel ez így mindkettőnknek. Plusz mivel 2 óràval hamarabb érek haza, egyértelmű, hogy kajàval vàrom.

A többi dolog közös. Pontosabban heti vàltàsban csinàljuk. Hétfőn és csütörtökön takarítàs ( felsöprés- felmosàs az egész hàzban), heti egyszer a fürdőszoba takarítàs(wc,kàd, csempe)

Mosogatunk amikor kell, nem hagyunk szennyes edényt így gyorsan megvan. A mosógépet én indItom, de egyik héten én teregetek, màsik héten a férjem. A szemetet én szedem össze, zacskózom, ő kiviszi a nagy kukàba amit hetente visznek el . Füvet én nyírok nyàron, havat is lapàtolok télen, a férjem fàt vàg, behozza, begyújt, ő csinàlja a ritkàbb munkàkat pl kicseréli az égőket, könyvespolcot szerel a falra ha szükséges.A kutyànak én adok enni+ vitamint.


Egyébként rendet tartunk magunk körül, és hétköznap nap közben úgysem vagyunk itthon, nem termelünk annyi koszt, így többet takarítani úgy gondoljuk felesleges/időpocsékolàs. Egyikünk se fanatikus, de retekben sem élünk.:)

2018. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a robotporszívó rosszabb, mint a sima, figyelni rá, minek megy neki, mit hagy ki, felkapni a bútorokat az útjából, ha azt akarom, hogy rendesen takarítson, ne csak egy körben a szoba közepén...

Mi azt kaptunk ajándékba családtól, amíg nem volt rendes porszívónk (hasonlóan utálták, azért adták nekünk :D), de mióta van rendes, be se kapcsolom.

2018. jún. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!