Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti otthon hagynátok egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti otthon hagynátok egyedül betegen a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Barátom ma csak úgy lelépett a haverjaival.. Pedig megbeszéltük hogy ma nem megy sehova ,kettesben leszünk és segít nekem én meg pihenek. Miért ilyen bunko?

24n


2018. jún. 3. 10:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

38 c laz ? Hahaha siratoasszonyokat hivatnak

38.5 tol laz addig hoemelkedes

Beteg vagyok orulok ha elmegy akkor nezhetem a sorozatokat es kiheverhetem a nathat

2018. jún. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha mi megbeszélünk valamit, akkor az úgy van. Hha megígér valamit betartja. Tehàt nem hagyott volna itt.

Màs kérdés, hogy egy nyamvadt megfàzàs miatt pl nem kérném hogy maradjon. Mikor pl influenzàs lettem, làzzal, hànyàssal, hasmenéssel, takonykórral, köhögéssel, torokgyulladàssal, itthon volt mert az àllàs, jàràs is problémàs volt, fàjtak a végtagjaim, a fejem, nagyon szédültem is. Szóval kikísért a fürdőig, intézett mindent amikor csak tudott. Àtmenetileg àtvette a hàzimunkàt is teljesen.


Èn egyébként nem lennék olyan emberrel együtt aki nem szavahihető, akire nem lehet szàmítani... Téged se kényszerít senki erre.

2018. jún. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!