Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számotokra konkrétan mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra konkrétan mit jelent a "kötekedés" egy párkapcsolatban? Hogyan kötekszik az emberrel a párja, amit a másik végül szakító-okként hoz fel?

Figyelt kérdés

Írok majd még erről, ha valakit érdekel, csak először a saját példám nélkül szeretném tudni, hogy másoknak mit is jelent a kötekedés egy párkapcsolatban.

Mert én mondvacsinált ürügynek érzem.

Nálatok mi az, ami idegesít a párotokban, amikor azt mondjátok neki, hogy "ne kötekedj már!"?


2017. okt. 30. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Pici hibát lát, vagy nem lát hibát, és szól. Esetleg nemcsak szól, hanem cselekszik is valamit, pl. odanyúl, hogy máshogy csináljuk, pedig nem fontos a dolog, nincs köze hozzá.

Az a lényeg, hogy jelentős ok nélkül, negatív éllel beleszól valamibe, szól hozzám. Amúgy a negatív él nem is mindig hallható az ilyen szólásban. Csak olyan ok nélküli ellentmondás.

2017. okt. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Számomra a kötekedés egy olyan dolog amivel piszkál es annak ellenére sem hagyja abba,hogy normálisan meg van rá kérve.
2017. okt. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ok nélkül beleköt mindenbe,úgy hogy nincs is igaza.És amikor ezt már folyamatosan,minden percben csinálja,és nem bír elnyugodni.
2017. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazabol konkret peldakra gondoltam, nem a fogalom meghatarozasara. :)


Szoval mit mondott v mit tett konkretan a parotok, amikor raszoltatok, h ne kotekedjem mar?

Vagy forditva.

2017. okt. 30. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Jo kerdes! A paromat megkerdezve mi meg nem kotekedtunk egymassal vagy nem emlekszunk ra! De nem is akarnek direkt osszeveszni vele (kotekedni). Ha ez rendszeres az tenyleg valo ok lehet...
2017. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem kötekedek, és a parom sem kötekszik velem. De hogy konkrét példát írjak: kötekedés az, amikor az utcán egy részeg elmegy mellettem, és anélkül, hogy hozzászólnék, meglök vagy rámfogja, hogy bámulom.
2017. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!