Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy kérjek bocsánatot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjek bocsánatot a barátomtól? Felidegesített nagyon én meg olyanokat vágtam a fejéhez. Nem gondoltam át, megbántam már nagyon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 16. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Mivel bántottad meg?
2018. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, a száddal kérj bocsánatot és mond el neki őszintén, hogy mit érzel, mit gondolsz. Ennyi.


Ezt miért kell túl bonyolítani?

2018. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondtál?
2018. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt hogy költözzön már el jobb lenne nélküle, nem hiányozna. Menjen vissza a volt barátnőjéhez úgyis mosolyog rá ha meglátja.
2018. jún. 16. 22:00
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezek szerint az exe miatt volt közöttetek konfliktus?
2018. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyszeruen. Menj oda, tedd felre a buszkeseged, es kerj bocsanatot.
2018. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
sehogy. had menjen és keressen egy nőt, mert ez nagyon gyerekes viselkedés és felfogás.
2018. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Amit mondtál, nem véletlenül mondtad. És ezt ő is nagyon jól tudja. A bocsánatkérés csak időleges megoldás, a probléma ugyanúgy fennáll. Én nem pazarolnám az időt kuncsorgásra, magyarázkodásra. Arra koncentrálnék, mi legyen ezután. Szerintem ezzel indíts. Mit szeretnél Te, mit szeretne a barátod, ezt hogyan lehet megvalósítani.
2018. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
Jajj ezeket minden no mondja szerintem ertelmes ferfi nem is foglalkozik vele
2018. jún. 17. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Értelmes férfi nem is foglalkozik vele??? Lol


Ja az értelmes férfiak, szeretik a hisztérikákat és a sértegetést, és papucsok is és szerencsétlenek is és csukott szemmel közlekednek, stb stb Ugye? Menj már a faszba a hülyeségeiddel te kretén!

2018. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!