Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg olyan rossz a helyzet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan rossz a helyzet, mint ahogy érzem?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, eltartom magam, a párom is 24, még minimum 3 évig egyetemre fog járni, a családja tartja el. Kb. 1 éve együtt élünk, de nem hajlandó se komolyan tanulni, se elmenni dolgozni, hogy egyszerűbb legyen az életünk.Megbeszéltük, hogy együtt karácsonyozunk, amit hosszú halogatás után mondott el az anyjának az én kérésemre, de arról nem beszélt, hogy mire jutottak, amíg meg nem kérdeztem. Akkor derült ki, hogy nem lehetünk együtt karácsonykor. Kicsit összetörtem, nem is annyira az ünnep miatt, hanem megláttam mennyire gyerek, és mennyire sok nekem az, hogy nem akar leválni az anyjáról. Hetente kapja a zsebpénz, az anyja küldi neki minden nap az ebédet, a számlák ráeső részét is az anyukája fizeti. Már nem tudok rá férfiként tekinteni, ami a szexuális életünkön is meglátszik. Én 4-5 éven belül már gyereket szeretnék, ő meg kb akkor végez az egyetemmel, ha azt nézem, hogy eddig is mennyit csúszott. 4 éve jár egy 5 éves egyetemre és a 4. féléves tárgyai vannak meg.
2017. dec. 14. 11:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
De ilyen faszikkal mi a jo eletbe, egnek koltozol ossze? Szereted magadat szarul erezni?
2017. dec. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem szülnék neki,

mert akkor kisfiúnak lenne kisfia vagy kislánya...


Tényleg olyan rossz a helyzet, mint ahogy érzed.



22/N

2017. dec. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Kár volt összeköltözni, amíg nincs jövedelme.

4 éve jár 5 évesre, és van még 3 éve??

2017. dec. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7%

Hát igen, a pénz nem számít ugye megint :DD

Megsúgom, hogy a műszaki szakokon a 3,5 éves képzésnél átlagos az hogy végül kb 9 év lesz belőle. Sajnos nem olyan egyszerűek mint a büfé-ruhatár szakok, vagy a szent közgàz.

2017. dec. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
4: azért várjuk ki, mire jár a srác.
2017. dec. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

"Megsúgom, hogy a műszaki szakokon a 3,5 éves képzésnél átlagos az hogy végül kb 9 év lesz belőle. "


Na ne mondd!

2017. dec. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mindenki válaszát köszönöm!

Nem műszaki, nem is a legnehezebb egyetemen. Azért csúszik ennyit, mert nem tanul, az anyja pedig ragaszkodik hozzá, hogy elvégezze.

2017. dec. 14. 12:06
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

olvasd el Gillian Flynn Holtodiglan c. regényét.

abban van, hogy a 34 éves pasinak még mindig az anyja (ráadásul a regény szerint rákbeteg, végstádiumban lévő asszony) adja a szájába a falatot, szinte szó szerint.

a gyümölcsöt apró kockákra vágja, műanyag dobozba teszi, és úgy rakja a hűtőbe, a kenyér héját levágja az előre szeletelt kenyérdarabokról, mert a fiacskája úgy szereti.

aztán meghal az anya, és a feleség rájön, hogy egy 34 éves gyerekkel él együtt, és ő is kockázza a gyümölcsöt, és levágja a kenyérhéjat, és vasalja a pólóit.

és mi lesz a vége mégis?? a könyvből kiderül!

ezt ne hagyd, nem az anyja vagy, én sem tudnám tisztelni, férfiként kezelni.

2017. dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

Más tanulás mellett dolgozik 4-6-8-vagy több órában. Ilyen emberrel nem szabad foglalkozni. Az anyagiaktól független lélekben is egy döntésképtelen gyerek.

(Ahogy le van maradva a tárgyakkal, még buta is, de ehhez semmiközöm.)

2017. dec. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
minek költöztetek össze?
2017. dec. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!