Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak hogy bírjam ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy bírjam ki a barátom nélkül? Úgy hiányzik.

Figyelt kérdés

Tegnap este már sírtam annyira hiányzik:(

Elkellett utaznia 2 hétre.

Telefonon beszélünk.


2018. jún. 26. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Foglald le magad valamivel..
2018. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom...mintha meghalt volna....ezt ki fogod bírni.
2018. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs életed, barátaid, munkád, hobbid?
2018. jún. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Dolgozok. Vannak barátaim holnap velük leszek megbeszéltük.
2018. jún. 26. 19:55
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
XD két hét az semmi.Az én párom Május 8ka óta Angliában dolgozik,hogy utána össze tudjunk költözni és lehet még vagy 1 hónapig nem láthatom,de utána max karácsonyra össze költözünk.
2018. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit dolgozik a párod? Az én férjem tavaly augusztusban utazott el két hétre és megszakadt a szívem. Rengeteg beszéltünk telefonon és apukám arra az időre hozzám költözött. Hétvégén pedig kiutaztam hozzá meglátogatni. Szörnyű lesz, de ezen is túl lesztek, minden rossz egyszer véget ér!
2018. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Tyűha, ennyire ne legyél kapcsolatfüggő.


Én tök élvezném, ha elmenne 1-2 hétre :D, bár aludni nem nagyon tudnék, mert furcsa lenne.


De a városban mászkálnék, túráznék, leugranék délre kicsit strandolni.

Moziba mennék, stb.

2018. jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi fel evig nem lattuk egymast.

Ehhez kepest 2 het az semmi.

2018. jún. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem gyengén kapcsolatfüggő vagy , ha 2 hét miatt hisztizel. Ennyire életképtelen ne legyél màr... Menj el haverokkal, vagy otthon foglald el magad. Olvass könyveket, nézz sorozatokat- ha nem szereted őket akkor filmeket, jàtssz valamit a gépeden, hobbid sincs??? Azzal is foglalkozhatnàl. Sosem értettem hogy képesek emberek unatkozni , folyton a pàrjuk segggében lógni...
2018. jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!