Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem tudja megadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem tudja megadni azt, amit én szeretnék. Valami mindig hiányzik. Mit kell tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

2 év alatt rengeteget lehet változni, én érettebb lettem, de úgy érzem ő nem ért meg velem, ugyanolyan gyermeklelkű és kisfiús, éretlen...én már szeretném ha nőként kezelne, de mellette egy kislánynak érzem magam vagy anyukának hiszen még a vonatot is nekem kell megnézni neki, ha megy valahova, mert ő nem tudja...

Ezenkívül szörnyen zavar, hogy nincs semmi célja, nem ambiciózus, én pedig az vagyok, és úgy érzem visszatart és azt gondolnám az az ideális kapcsolat, amikor egymást is húzzuk felfelé és nem vissza...nem szeretem, hogy nincs semmi célja az életben és közös hobbink sincs...én utazgatni szeretek, ő meg kondizni, ezt fordítva egyikünk sem...

Ezen lehet segíteni?

Félek, hogy én nem tehetem őt céltudatosabbá, ez nem rajtam múlik és az éretlenségen is talán az idő segíthet, de ha megnézem a bátyját, ő már 24 éves és tök éretlen és gyerekes, csak az ő barátnőjének ez megfelel, de nekem nem:(

Egyébként a barátom egyidős velem, most tölti decemberben a 20-at

Mit kellene tennem? Régen ezek nem zavartak, de változunk és növünk fel...de nagyon szeretem és nagyon sírnék, ha ennek vége, szeretnék valahogy ezen javítani

Tapasztalatok, ötletek?



2017. nov. 18. 13:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Akkor utazz fel hozzám pestre és majd én megmutatom neked, hogy milyen is az, ha nőként vagy kezelve! ;)
2017. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szakítás.
2017. nov. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%

Tehát te, 19 évesen érett vagy. A barátod szintén 19 évesen nem az, mert másoktól ( tőled) várja el, hogy elintézzen dolgokat(megnézd a vonatot). Viszont most, hogy te felnőttesen másoktól várod a megoldást az rendben van.


Ettől függetlenül az a helyzet, hogy ugyanolyan gyerekes vagy, csak elhiszed a mindenki által hangoztatott "lányok hamarabb érnek" dolgot. Ami igaz is, de maximum testileg. A probléma, hogy már egyszerűen unod a dolgait és keresel valami okot a szakításra, bár talán magadnak sem mered bevallani.


A közös hobbit meg abszolút nem értem. Miért kellene ugyanazokat a dolgokat szeretni egy párnak?

2017. nov. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem itt se lesz szép karácsony.
2017. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Hát most elég lesarkítva írtam le miért is tartom őt gyerekesnek...elég hosszan sorolhatnám, egy példát írtam

A másik az, hogy ha nincs közös hobbink mégis mit csináljunk együtt?

Filmet nem tudunk nézni, mert nem hajlandó megnézni még egy családi vígjátékot se mert az őt nem érdekli, így moziba se tudunk menni

Mondtam, hogy kiránduljunk, sétáljunk...ez sem érdekli

Kinéztem egy wellnest Hajduszoboszlon..az neki nem jó, majd mondtam, hogy utazzunk egy Párizsba, kinéztem egy olcsó hosszúhétvégét..neki az sem jó

Kérdezem mit is csináljunk? Hát menjünk el együtt kondiba...köszönöm szépen, akkor csak én engedjek, de ő semmi kompromisszumot nem képes tenni

2017. nov. 18. 13:57
 6/22 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig én jogi egyetemre járok (2. éves vagyok) Pesten, és azt érzem, hogy ő húz visszafele..mondom, hogy tanulnom kell, jaj ne tanuljak szarjam már le, ez a válasz fogad, pedig azt várnám, hogy támogat, de nem...
2017. nov. 18. 13:58
 7/22 anonim ***** válasza:
Szakíts, ennek semmi jövője.
2017. nov. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

És te hol teszel kompromisszumot? Erről nem írtál. Ahogy ő sem veled, te sem akarsz vele közös programot. Így nyilván halott az ügy.

Pl. oké, elmész vele a kondiba, de akkor mi lenne, ha jövő héten meg kirándulna veled?

Vagy utazzatok párizsba, de nézz ki neki valami programot ott, csábítsd azzal, tudomisén, menjetek akkor, mikor gyúrós bajnokság van (most mondtam valamit, nyilván sarkított, de érted.)

2017. nov. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%
A lanyok korabban ernek, ez teny es lathatod is.
2017. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
19-20 évesen ő tökéletesen a korának megfelelően viselkedik. Te kezdesz felnőni, másképp látni a világot. Ezzel nincs semmi baj, de ne őt ekézd emiatt, hanem szakíts, keress olyat aki megfelel neked. Jobb esetben neki is be fog nőni a feje lágya, addig meg normális hogy gyerekként - mert 19 évesen még szinte az- nem érdekli semmi csak a kondi. Akkor lesz baj ha már 25 fele is így gondolkodik, de azt ne várd meg, mert egyikőtöknek se jó, ha vele maradsz.
2017. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!