Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom írt az exének, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom írt az exének, hogy nagyon hiányzik neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Négy évig voltak együtt,együtt laktak és eljegyzés is volt de az exe megcsalta a főnökével. Szakitottak. mi összejöttünk jóval később. Megláttam , hogy ezt írta az exének hogy hiányzik neki, a barátom azt mondja engem szeret. nem tudom mi legyen. Mit lehet tenni ilyenkor ?

2018. febr. 7. 07:39
1 2
 1/17 BlackSword ***** válasza:
93%
Felkészülni a hosszú végjátékra...
2018. febr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Rövid úton megszabadulni tőle, aztán nyugalomban hiányolhatja az exét.
2018. febr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nincs akkor erre bocsánat vagy megbeszélés ?
2018. febr. 7. 08:05
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Ha más hiányzik neki, hiába beszélsz vele. :/
2018. febr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Hans Pötterman ***** válasza:
85%
Nincs. Ezzel a helyzettel sajnos nincs mit kezdeni. Ha a párja igazán szeretné Önt, meg sem fordulna a fejében az exének ilyet mondani.
2018. febr. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
igaza van mindenkinek aki írt, akkor azok után, hogy ő megakarja beszélni nincs értelme, hiába mondta, hogy engem szeret.
2018. febr. 7. 08:17
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Nézd, te is tudod, ha szeretne nem írna ilyet az exének.
2018. febr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
csak ..nehéz elfogadni ezt. Reménykedem, hátha jó lesz, úgy nem is lehetne megoldani ezt, hogy megkérem ne írjon neki többet ?
2018. febr. 7. 08:25
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem ír neki többet, akkor is azt fogja érezni, hogy hiányzik.
2018. febr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Kedves Kérdező!


Voltam a helyedben. Az ex barátnő nem akart eltűnni a képből, folyton irogattak egymásnak, hiányzott neki. Mégis próbltam kitartani meleltte. Megcsalás lett a vége, nem tudta elengedni a nőt sose. Utána térden csúszott nekem, hogy hiba olt részéről, elküldte az exét, folytassuk. Nagy nehezen, de belementem. Nyilván utána bizalmatlan lettem, nehéz volt, sok volt a veszekedés, a ki nem beszélt sérelem. Aztán rá fél évre kinyögte, hogy nem tudja feledni az exét, megpróbálná vele. A csaj közben elvan az új párjával, nem akar visszamenni hozzá. A (volt) párom, meg most megint nálam kopogtat. Nyilván már feleslegesen.

Én lelkileg tönkrementem benne személy szerint, még most is próbálom magam összeszedni.


Szerintem is, ahogy a többiek is írják, ha téged szeretne, nem az exnek írogatná, hogy hiányzik. hanem neked, ha épp távol vagy tőle.

Te is érzed szerintem, hogy megrendült a bizalmad felé.

Ha szeretne, nem tartaná az exét a jelenjében!


nem mondom, hogy nem érdemes megbeszélni, de jegyezd meg: hiába a szépen hangzó szavak, ha a tettek hiányoznak mögüle (elküldi az exet, a kapcsolatra koncentrál).


A kapcsolatotokkal mi a helyzet? Jónak érzed? Van hiányérzedet? Úgy érzed, rátok koncentrál? Vagy mégse?

Ez a legfontosabb ismérv, hogyha valami nincs rendben. Hallgass a megérzésedre.

2018. febr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!