Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » “Erkölcsileg” miért elfogadhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

“Erkölcsileg” miért elfogadhatatlan a szüleim szemében, ha 19 évesen szeretnék a barátommal összeköltözni?

Figyelt kérdés
Azt mondják, ez erkölcsileg szerintük helytelen lépés. Miért? Így fiatalként nem tudok nagyon belehelyezkedni a szerepükbe, vagy látni, hogy ők miért mondják ezt, megmagyarázni meg nem akarják, mert szerintük ez egyértelmű :/

2018. júl. 16. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Kérdezd őket
2018. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Ezért: Vegyen el, vállaljon fel és te is őt, vállaljon veled teljes közösséget teljes mértékben az élet minden területén. De annál te jobb vagy mint sem hogy használjanak, majd ha rád unnak, akkor tovább lépnek minden felelőség nélkül.Te meg testileg, lelkileg kisemmizve kapard össze magad.
2018. júl. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sajnos próbáltam többször is, de nem kaptam rá rendes választ..


Nem hiszem, hogy rám unna, egész nyáron azért dolgozik, hogy ez létrejöhessen. Ha összeházasodnánk, akkor nem tudna később ugyan úgy elhagyni? Igen, szeretnénk összeházasodni majd, ha mindketten lediplomáztunk, és szereztünk állást. Nem értem, hogy ezek a ‘félelmek’ hogyan kapcsolódnak az erkölcshöz.

2018. júl. 16. 18:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen még az lenne, de 19 évesen? - A dédszüleid ennyi idősen már a világháborúban harcoltak, és besorozott katonaként a világ végén nem állandóan a harccal voltak elfoglalva...

27/F

2018. júl. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Mert az ö korukba a lányokat apuci vitte szuzen az oltárhoz a pluss macija mellol ugy h vadigenhez adták. Ha szar volt az egyuttlét a kozös élet max egy szer csinálták az utódért,a regiek irigyek is sajnos. Anno el se válhattál akkor se ha vertek megcsaltak pl. Én elobb megismertem lakva a másikat,meg h jo e vele az ágyban,nem vagyok mazohista.. Én is ilyen beteg vallásos családból származóm valláskárosultként.. Ott kezdem h be se mutattam nekik kivel vagyok,nem h elmondom h össze koltözöm. Több éves kapcsolataim voltak mindig egyröl se tudtak,jol megtanultunk a testvéreimmel hazudni színészkedni,tovább megyek, sőt a férjemet se ismerik a gyerekeinket se. Szerencsére nulla már a kapcsolat. Az ilyen csak ezt éri el..
2018. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%
Ha jól értelmeztem a barátod egész nyáron dolgozik, hogy az év további pénzében kijöjjetek anyagilag? Te mit teszel az összeköltözés érdekében? Ha semmit, azt érthetik a szüleid "erkölcstelenség" alatt.
2018. júl. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem túl maradiak, leragadtak a múlt szàzadban ahol szégyen volt hàzassàg előtt szexelni, együtt élni. Ugye azt nem gondoljàk, hogy hàzassàgig szűz leszel? ( gondolom rég nem vagy màr az x hónapos- éves kapcsolatban. Vicc hogy az együttélésen akadnak ki.

Kérdező! Elmúltàl 18, ha talàltok munkàt, el tudjàtok tartani magatokat akkor fogod magad és összeköltözöl a pàroddal ha vele tervezed a jövőd. A szüleid meg ne akarjàk irànyítani a felnőtt gyerekük életét a sajàt elavult nézeteik alapjàn, meg egyébként sem.

2018. júl. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a szüleid konzervatív, buta emberek.
2018. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert prűdek.

Meg még szerintük pl lehet, hogy a tinédzser az még gyerek. És talán lehet, hogy 20-at betöltve sem tekintenének teljesjogú felnőttnek; félnek, már megszoktak, rettegnek, nehogy elhagyd őket, és utána vissza se nézz feléjük. De ez érdekből, és nem pl az irántad érzett féltésükből van. Tehát majd ha öreg leszel gondolják gondoskodj róluk

2018. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*fordítva,ha ők lseznek öregek
2018. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!