Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az én véleményem szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én véleményem szerint elfogadhatatlan csak a pofon vagy bármilyen fizikai bántalmazás egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem csak férfi, de női részről is az szerintem.
2018. júl. 7. 14:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Az én véleményem szerint nem tudsz kérdést kiírni?
2018. júl. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én sem ütném meg soha a párom, ahogy tőle is elvárom ugyanezt.


20/N

2018. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Igen, a te véleményed szerint az. Remélem a válaszom hasznos volt.
2018. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem egy pofon nem a vilag. De ennel tobb mar sok. Pl keitikus helyzetekben, anya vagy apa pocskondiazasa, ilyen esetekben nalam elcsattan egy tasli. Ha alaptalan a dolog.
2018. júl. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19%
Én mindig elfenekelem a kis drágát ha rossz fát tesz a tűzre, aminek persze szex a vége.
2018. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
Igen elfogadhatatlan, mondom ezt úgy, hogy pofont adtam már, (kiszívott nyakkal jött haza, egész éjjel nem jelentkezett, másnap délben talált haza, pofonnal indítottam.. Mai felfogásom szerint, az éjszakát a csomagjai összepakolásával tölteném, dehogy ütném meg.) soha többé nem fordult elő másik nőnél, pedig volt aki megérdemelte volna.
2018. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Ütni, csak tehetetlen ember üt. Amivel, saját magát minősíti úgy a nullára.
2018. júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Tőlem aztán gyakorolhatna rajtam egy nő, részemről úgysem adnám vissza...
2018. júl. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
42%
A lelki/pszichológiai bántalmazás mitől jobb? Szerintem még mélyebb sebeket okoz.
2018. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudnám tolerálni, és soha nem is ütném meg a páromat. Mindig van választásod, hogy elsétálsz, hagyod lenyugodni az indulatokat, vagy pedig a fizikai bántalmazást választod az értelmes döntések helyett.
2018. júl. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!