Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőtök hisztizne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtök hisztizne hogy a vb döntő estélyén inkább valami közös programot csináljatok, hogy állnátok ki magatokért? Csak sportszeretők válaszoljanak.

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 17:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Vb döntő egyszer van 4 évente vele meg csinálhatsz közös programot akár másnap is, sőt egésznapos programot.

Meg igazából a döntő előtt is egésznap együtt lehettek.

2018. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Én, mint nő, aki nem szereti a focit, és a barátom nézné, akkor vagy vele együtt nézném(néha apukámmal együtt nézem) vagy addig csinálnék mást. Kivéve ha mondjuk régóta megbeszélt közös program van akkorra megbeszélve, akkor morcos lennék. De ha semmi különleges ok nincs rá, akkor nyugodtan nézze.
2018. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
A párom nem hisztizne, velem együtt szurkolna, mert ő is szereti. Akik nem illenek össze miért rabolják egymás idejét? :)
2018. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Bakker, ennyi hülye kérdést kiírni! Ezeket mind a saját tapasztalataid ihlették? Mert akkor egy kitoszott nagy selejt vagy, ha ilyen hülye pitschákkal van dolgod.


Kivágnâm a nőt, megnézném a meccset, utána elgondolkodnék, mit rontottam el az életben, hogy ilyen mélyre jutottam.

2018. júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Lesz ennek külön estélye? :D
2018. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Párom szereti a focit, én nem, de emiatt soha nem hisztiznék. Nézze nyugodtan, én meg közben nézem a sorozatomat, vagy könyvet olvasok.
2018. júl. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Én inkább elmennék a barátnőmmel valami közös programra mivel a vb döntő este már nagy valószínűséggel ismétlés lesz ugyanis délután lesz a döntő.
2018. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Én nő vagyok, de az én esetemben talán inkább fordítva lenne, mert általában mindig olyan srácokat fogok ki, akik nem szeretik a focit, én viszont igen. :D
2018. júl. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
4-es.👺
2018. júl. 7. 18:11
 10/17 anonim ***** válasza:
41%
Nem igaz, hogy ennyire nem tud tekintettel lenni rád és még egy szaros tv programot is el akar tőled venni... Amúgy szerintem ezt bárki megértheti, nem csak egy sportszerető ember, hogy van egy számodra kedves szórakozás, amit csak most tudsz megcsinálni. Senkit nem veszélyeztetsz ezzel, nem kerül pénzbe. Csak egyszerűen mondd meg neki, hogy nem szép dolog tőle, hogy tudja, hogy ez neked fontos és ezt nem képes tiszteletben tartani. Mondom ezt úgy, hogy pont leszarom a focit, csak szerintem mindenkinek jár annyi szabadság, hogy néha foglalkozhasson a csak őt érdeklő dolgokkal.
2018. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!