Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan pár akik sehova nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pár akik sehova nem járnak, semmilyen programot nem csinálnak együtt? Meddig bírtátok?

Figyelt kérdés
Beleuntam!!! 6 éve vagyunk együtt és lehetetlen vele közös programra elmenni. Beérném egy esti fagyizással is már annyira semmi életem nincs. 3 évig nem zavart mert voltak barátnőim,suliba jártam, volt társaságom, programom, de nem vele akkor sem. A barátnőimnek amióta gyerekeik vannak nyilván elkoptak mellőlem. 3 éve teljesen egyedül vagyok. Reggel munka aztán haza. Ennyi az "életem". Neki Nem időhöz és helyhez kötött munkája van. Akkor és oda megy ahova akar. De mindig azzal takarózik hogy "sok a munka", meg legyek türelmes mert nem lesz ez így mindig. Este 10 mire haza mászik sehova nem megyünk. Itt vagyok 23 évesen és egy nyugdíjjas öregasszonynak érzem magam.... Bár mamám mindig csavarog a barátnőivel. Szégyen. Ugyehogy ez nem normális?!?! De nem én nagyítom fel valóban sehova nem megyünk mondom még egy esti fagyi sem fér bele az életébe. Hagyom ott a pitsába ez nem élet. Pénzemet is elszedi mert neki bevan fektetve és ugye ahoz nem lehet nyúlni így ha kp kell akkor én adok. Eddig úgy voltam hogy közös jövőre gyűjtünk amihez nyilván én is hozzá járulok, egy pár vagyunk stb. De semmink nincs nem tudunk előre haladni mert az anyjáékat is mi (igen mi mert az én pénzem szedi el) tartjuk (nem lakunk együtt én itthon a szüleimmel meg ő is a szüleivel). Facebookom sem lehetett mert hisztizett miatta. Fa szom csinálok egy facebookot és kezdek magamnak új életet. Bocsi a hisztiért csak ugye nincs kivel megosszam. Elb asztam 6 évet a legszebb éveimből.

2018. jún. 16. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

én ugyanilyen voltam az exnőmmel (mondjuk ennyire azért nem) és sose értettem miért nem jó otthon együtt lenni. De így visszatekintve teljesen érthető volt.

Szóval igen teljesen jogos a problémád csak határozottan mond meg neki hogy neked ez mennyire fontos lenne, és értse meg hogy így rossz neked különben úgy jártok mint mi...:(

2018. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De itthon sem vagyunk együtt!! Este 10 mire hazamászik hétvégén is... Minden áldott nap. Eszik, szex, horkol. Ennyi.
2018. jún. 16. 18:03
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Konkrétan van egy jo kis pénzforrása,ennyi a történet. Hagyd is ott..
2018. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
A szüleim olyan 25 éve házasok, kb 30 éve lehetnek együtt és mióta az eszemet tudom (21 vagyok), annyi a "közös programjuk", hogy évente egyszer elmennek valahova 1-2 napra és pár évente megyünk családi nyaralásra. Vannak emberek, akik csak simán nem igénylik, hogy mindig menjenek valahová.
2018. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok...jah hát úgy gáz, minek vagy vele egyáltalán?
2018. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi január óta vagyunk együtt, de ugyanez a helyzet nálunk is. Néha elmentünk együtt kajálni, de semmi más programon nem voltunk soha. Nálam is mostanában kezd betelni a pohár,mert itt a nyár, jó az idő, nincs kedvem bent ülni a szobában. Most ment a moziban egy film aminek szerette a régebbi részeit a barátom. Mondtam neki hogy menjünk nézzük meg. Persze ahhoz sem volt kedve. Kirándulni is szeretek, ő azt sem. Én is örülnék már egy fagyizásnak is, de abból se lesz semmi. Azt mondja mindig hogy ő jobban szeret velem kettesben lenni. Oké de nem igaz hogy néha nem lehet elmenni valahova. És nem a pénz az akadály, mert mindketten dolgozunk, néhány ezer forintunk lenne rá. Már azt is mondtam hogy akárhova megyünk, én fizetem magamnak. Ìgy sem egyezett bele. Állandóan ezen megy a veszekedés. Mi nem élünk együtt, de ha 6 éve ez menne akkor én már bekattantam volna. Teljesen megértem a felháborodásod.

23N

2018. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 peca1000 ***** válasza:
75%

Édes istenem!


Azonnal hagyd ott ezt a piócát, kihasznál téged, és tönkretesz mind anyagilag, mind lelkileg.


Te pénzeled őt, és a szüleit is?


Nem lehet Facebook-od, és nincs is veled?


Milyen jogon várja el ezeket tőled?

2018. jún. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Az egy dolog, hogy nem mentek csavarogni. A pàrod igènyli, te nem. Amúgy mi sem jàrunk gyakran, kb 3 havonta egyszer, mert nem igényeljük annyira. Itthon viszont törődünk egymàssal.

Nàlatok viszont a programozàs hiànya a legkisebb baj. Nagyobb az, hogy anyagilag kihasznàl, és hogy egyàltalàn nem is akar veled lenni. Szerény véleményem annyi, hogy ennek a kapcsolatnak vége, csak te kaparsz miatta. Ne legyél igénytelen. Hagyd ott a búsba és keress normàlis pasit akinek nem a pénzed meg ingyenpina kell. Jobban jàrsz.

2018. jún. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
egy esti fagyizással szerintem ő is beérni:D kérdés vajon megadod neki?!
2018. jún. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Át tudom érezni velem ugyan ez van....
2018. júl. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!