Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt Valaki, Akinek roma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt Valaki, Akinek roma párja miatt megszakadt Édesanyjával a kapcsolata? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Nehezen fogalmazom meg, mert szét vagyok esve.

6 évig egyedül neveltem 2 Kislányomat, aztán 2017. szeptember 4.-én 1 éves ismeretség után összeköltöztem roma párommal. Lányaimmal imádják egymást, mi már az esküvőt terveztük.

Édesanyám házába párom miatt nem mehetek be, mert rasszista. Most Anyum elvitte a Lányaimat és nem vette fel 2 napig a telefont.

Párom szakított velem most, mert nem bírja elviselni, hogy Édesanyám ezt csinálja. Állítólag Párom is olyan állapotba került, hogy nyugtatóval sem tud aludni...

Én nem látom az élet értelmét Párom nélkül. Párom megemlítette a kisebbik lányomnak, hogy mire hazajön lehet, hogy nem lesz itt. Ezért Ő nagyon félve ment el. Nagyon sírt, nem bírta befejezni...

Párom jó ember és mindenki megszerette, nehezen bizonyítottunk.

Ti mit tennétek???



2018. júl. 22. 03:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy elvitte az anyád a lányaidat csak úgy szó nélkül?

Az ember rablás...

Fel kellett volna jelenteni.

2018. júl. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amúgy meg szakítsd meg vele teljesen a kapcsolatot, de a lányaiddal se tarthassa...

Nincs rá szükségetek, az ilyen ember nem szülő.

2018. júl. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 peca1000 ***** válasza:
10%

Menj el hozzá a gyerekekért.


Ha nem enged be, hívd a rendőrséget.


Te meg legközelebb fehér emberrel jöjjél össze.


Hiába lehet rendes egy roma férfi, attól mèg társadalmilag nem elfogadott, hogy a két rassz keveredjen. A romák sem örülnek, ha fehér ember jönne a családba.


Lehet, hogy édesanyád félti a gyerekeket a párodtól, mert sok rossz tapaszalata van a romákkal szemben.

2018. júl. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egy pasi sem ér ennyi hercehurcát, bőrszíntől függetlenül.
2018. júl. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha anyud elviszi a lanyaidat, nem telon hivogatod hanem odamesz es kikered oket. Ha nem adja, szolsz h indulsz a rendorsegre.

Nem vartam volna 2 napig.

Parodat nem ertem miert lepett le, azert mert gyerekek anyudnal vannak?


Csak ugy van konfliktus a ket fel kozott, ha hagyod. Alap esetben lehet ugy szervezni az eletet h ne talalkozzanak,ne beszeljenek.


Allj a sarkadra es gyujtsd magad kore az embereket akiket szeretsz. Nyugtatokkal, gyakorizassal ez nem fog megoldodni.

2018. júl. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért vitte el Édesanyám Őket, mert kertje van, ahol medence van ilyenkor és mi adtuk oda Őket 2 hétre. Arról volt szó, hogy minden nap beszélhetek Velük.

A romák is örültek nekünk, teljesen elfogadtak. Előző felesége is magyar volt. Testvéreinek is magyar.

Igen, édesanyám félti a gyermekeket ezért szakította meg a kapcsolatot velem már 1 éve. Egész életemben úgy nevelt, hogy romákkal nem szabad szóba állni.

Párom azért lepett le, mert eljutott arra a pontra, hogy nem bírja elviselni, hogy anyámmal nem vagyok jóban.

2018. júl. 22. 09:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Választanod kell anyád és az ember közt. Muterodnak nincs joga ilyet csinálni, ugyanakkor nem köteles senkit beengedni a házába, ha nem akarja.

Ha amúgy is rossz a viszonyod anyáddal, akkor egyértelmű a választás. Ha nem, akkor húzós a dolog, de neked kell döntened, hogy vállalod-e.

A cigányoknál nagyon fontos a család (gondolom még az ilyen asszimilált cigányoknál is, mint a párod), úgyhogy lehet, hogy ő pedig nem tudja majd elviselni, hogy ilyen rossz a viszony a leendő anyósával.

Végső soron nektek kell tudni, hogy mit akartok és lehet, hogy áldozatot kell hozni ezért. Beszéljétek meg, döntsétek el. A kommunikáció általában segít...

2018. júl. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is roma vagyok (nő). Volt párom családja nem bírt engem elfogadni, hiába rendesen dolgozó családom van, és könyvelő vagyok. A volt párom barátai is folyton gúnyolódtak, amikor egy kis összejövetel volt, hogy “dikk more megérkeztél” stb. Párom sosem védett meg. Ezt én megelégeltem, mivel nem adtam okot a családjának arra, hogy kirekesszenek, és a páromnak mindennek lehordjanak. Én úgy gondoltam, hogyha bármikor családunk lesz, akkor így, ilyen gyűlölettel teli emberekkel sosem leszünk normális család. Nagyon szerettem az akkori páromat, de a sok kis megaláztatást megelégeltem, és szakítottam.

Most szintén nem roma a párom, de az ő családjával minden rendben van. Azt hiszem erre volt szükségem. Én úgy gondolom előbb próbáld meg anyukáddal megbeszélni ( habár nem hiszem, hogy bármi is változni fog ), vagy ne tartsd anyuddal a kapcsolatot és élj nyugodtan a pároddal (ami szerintem hülyeség, mert egy férfi sem ér annyit, hogy eldobja valaki az édesanyját, habár te jobban ismered, és ezt te tudod eldönteni)

De ha a helyzet továbbra is így marad, akkor ebbe a párod egyszer beleun. Hidd el nagyon rossz tud lenni, ha ok nélkül gyűlölnek.

2018. júl. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!