Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, a barátommal eltávolodtunk, pedig még a múlt héten minden rendben volt. Tökéletes kapcsolat volt. Még mindig szerelmes vagyok, de mégis azt érzem, tart ameddig tart, addig kihozom belőle a maximumot. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Minden ember megérzi, ha vége egy kapcsolatnak, csak van aki szépen eltudja engedni a másik embert, van aki meg nem akarja látni, és addig húzza mig meg nem utálják.
2018. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Huszonévesek vagyunk, de ez miért fontos? Ha tinik lennénk, akkor le kell nézni a kapcsolatot, hogy gyerekszerelem? Hát igen, de azért a 2. válaszolóval annyiban nem értek egyet, hogy ez nem feltétlenül jelenti, hogy akkor menthetetlenül vége.
2018. júl. 11. 20:55
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha csak az egyik fél ohajt javitani, a másik meg bele szarik akkor menthetetlen..
2018. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Mit kéne csinálnom?" - esetleg leülni a barátoddal és átbeszélni a kapcsolatotokat?


Most ne sértődj meg, de ez, mint opció tényleg nem merült fel? A GYK-ra kiírsz egy kérdést, de az már nem ugrik be, hogy előbb a barátoddal kellene erről beszélni?

2018. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4. de melyikünkről gondolod, hogy beleszarik? Nem írtam ilyesmit se magamról, se róla.
2018. júl. 11. 21:09
 7/14 anonim ***** válasza:
Megszületett a kérdés tehát vmi még sem olyan tökéletes és egy hét alatt ez nem lesz pálfordulos,az ritka..
2018. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az előbb telefonáltam vele, mondtam is, hogy úgy érzem megromlott erre a kapcsolatunk, de ő ezt nagyjából visszautasította. Pedig ő is tuti érzi, csak nem akart most végletes dolgokat mondani.
2018. júl. 11. 21:28
 9/14 anonim ***** válasza:
@8: De ne telefonon beszéljetek róla, hanem nyugodtan, négyszemközt.
2018. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Pedig ő is tuti érzi, csak nem akart most végletes dolgokat mondani.

.. Nők.. Nincs baj,hát kreáltok magatoknak..

2018. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!