Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Neked miben kellett változnod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked miben kellett változnod miután össze koltoztetek?

Figyelt kérdés
Mi az amiben csiszolódnotok kellett, és mennyire okozott ez feszültséget
2018. júl. 27. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Nálunk nem volt ilyen, minden teljesen természetes volt.


Annyi , hogy az ágy másik oldalán alszom mert ő az én oldalamhoz szokott hozzá.

De mivel előtte is sokat voltunk együtt, aludtunk a másiknál így semmi különös nem volt az összeköltözést tekintve.

2018. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Csiszolódni? Tulajdon kép, csak a szexbe kellett csiszolódni, hogy jófajta ájulós legyen a végeredmény.
2018. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 peca1000 ***** válasza:
54%

Kutyát kellett sétáltassak, boltba menni, szemetet levinni.


Édesanyám mindíg tálcán behozta a szobámba a kész kaját, itt meg magamnak kellett elkèszíteni is.


Nehéz volt eljönni otthonról :)

2018. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bétó apó ***** válasza:
65%
Nem finghatom el magam hangosan, és a némákkal is óvatosan kell bánnom...
2018. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Nem azt főzök, amit megkivánok... :D


Vicces és nem nagy dolog, de azért tragikus hogy egy férfi milyen válogatós tud lenni. :)

2018. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Semmiben. Egyikünknek sem. Én ugyanúgy középről nyomom a fogkrémet, mint korábban, ő meg ugyanúgy a végéből. Nem okoz feszültséget, ahogy más sem. Mindketten önmagunkat adjuk, ahogy korábban- az együtt járásunk alatt is, és nem volt soha probléma.

Lehet azért, mert mi pl nem csinálunk drámát fingásból, böfögésből, egyikünk se kényeskedő hisztérika, hogy például a szervezet természetes működésén kiakadjon, és nem várjuk el a másiktól, hogy wcre rohangáljon 5 percenként miután megettünk egy jó kis mexikói chillis babot amit összedobtam. De ez csak egy példa. Alapból hasonló a humorérzékünk, az értékrendünk, egyszerűen összeillünk.:) Ennyi.

2018. júl. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a közös alvás volt ilyen

Utalok mással együtt aludni meg ha az illető az akivel együtt vagyok (nem tudom magam kipihenni zavar ha hozzam ér szuszog stb)

Ez okozott feszültséget mert az alvasomrol nem tudok lemondani az fontos nekem hogy ki pihenjem magam

Többször kertem hogy akkor legalább ne oleljen at ne lihegjen szuszogjon a nyakamba. Mindig kimentem az agy szélére hogy minimálisan meglegyen a maganszferam. Ez sem jött be így amikor elalszik kimegyek a nappaliba és ott alszom

2018. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Ő korábban kel és fekszik a munkája miatt, ezért most már oda kell figyelnem arra, hogy a "zajos" teendőimet még időben elvégezzem.
2018. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
A trehányságomon kellett kicsit változtatnom. Gondolok itt pl. a szanaszét hagyott ruhákra. Ezt leszámítva igazából minden jól megy a kezdetek óta.
2018. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!