Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ezért ti szakítanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért ti szakítanátok a párotokkal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Na, szóval.. Vidéken élt párom a szüleinél, én is a szüleimnél laktam a közeli városban. Mivel én tavaly kijártam a szakközépiskolát, így valami munka után kellett nézni, nem akartam anyámék nyakán lenni. Párom dolgozgatott ilyen maszek munkát, megfizették, csak nem volt bejelentve, stb.. A haverja és a barátnője fent dolgoznak 200 km-re tőlünk egy nagyvárosban és ők ajánlották, hogy menjünk mi is oda dolgozni.. Ott jó a fizetés, ingyen munkásszállás, tehát lehet is félre rakni rendesen.. Felmentünk, sikerült is, már több mint fél éve ott vagyunk, csak párom most kitalálta, hogy menjünk külföldre dolgozni, mivel az ő szülei ott vannak és jól keresnek és találtak a páromnak is munkát. Mennék én is, de hát nem raktunk el jó formán annyi pénzt, hogy el tudjunk indulni, itt volt a nyaralás is, kölcsön is kellett az anyukájáéknak, meg voltak kiadások.. Megbeszéltük, hogy kimegy ő először, én félre rakok karácsonyig annyit, hogy elinduljak, hogy ne pénz nélkül induljak el. És párom még azt is kitalálta, hogy gyűjtünk pénzt a külföldi melóval és költözzünk vissza vidékre, megvenné a tatájától, meg a mamájától a régi tanyájukat, felújítaná egymillió forintból. Mert az önkormányzat elvileg annyival támogatna minket lakásra, hogy letelepedjünk ott. És majd, hogy ott a közeli gyárban fogunk robotolni kevés pénzért. De hát én meg nem akarok visszamenni a nyomorba, így is örülök, hogy sikerült még ez a munka, nemhogy még vissza mennék élni. És mondtam páromnak, hogy ezt felejtse el, ez halott ötlet. Magyarán "éhen halunk". És akkor mondta, hogy "Jó, te akkor maradj ott fent." És ezt egyszerűen nem tudom hova tenni, hogy miért, meg hogy akar ő itt a szar fizetésekből megélni.. És képes lenne szerintem elhagyni ezért. Ti hogy gondoljátok ezt a helyzetet?

2018. aug. 4. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A céljaitok nem egyeznek, ezt te is látod. Az akaratát pedig rád erőltetné. Szakítanék, nem haragból, hanem mert ennek így nincs értelme.
2018. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Szakítani nem szakítanék, de ahogy olvasom elég fiatalok vagytok, ő meg azt se tudja mit akar. Először gyűjtse már össze azt a pénzt a tanyára és majd megbeszelitek! Én maximum hetvegi háznak fogadnék el tanyát, nem élnék ott soha.

Nagyon romantikusan hangzik, de azért az se olyan egyszerű. . Pl mindenféle keppen terepjáró kell, mert ha a tanya valahol a műúttol 5 kmre van földúton, akkor csak egy ilyennel lehet közlekedni. Meg azért szerintem ezt még ő se gondolta át teljesen.

Én kimennék hozzá /vele külföldre, hiszen ez neked is jó lehetőség, és később vissza lehet térni a közös jövő témájához.

Legrosszabb esetben ti szetmentek, de legalább lesz egy kis pénzed a külföldi melobol, meg tapasztalat, és akkor egyedül is donthetsz Mit kezdesz ezekkel. ..

2018. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Azt nem értem hogy neked nincs spórolt pénzed kimenni, mert nyaraltatok. Neki akkor hogy van? Csak te voltál nyaralni? Anyjaeknak ki adott kölcsön? Neked nincs pénzed kijutni, talán te hiteleztél? Ha olyan jó megy külföldön miért tőletek kérnek, akik nyilvánvalóan kevesebbet kerestek itthon? ?
2018. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"menjünk külföldre dolgozni, mivel az ő szülei ott vannak és jól keresnek... kölcsön is kellett az anyukájáéknak"


Itt valaki kamuzik. Vagy a faszid, vagy a szülei, vagy te.

2018. aug. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát, ez úgy kezdődött, hogy az anyukája már nem dolgozott vagy 3 éve csak ilyen kisebb munkákat, otthagyta az előző munka helyét, a férje meg külföldön volt. Így ő is kiment külföldre és jó formán semmijük sem volt, mert akkor mikor kimentek együtt a férje sem dolgozott már azon a helyen, mert leállás volt és haza jött. És igen, amíg nem kaptak normális fizetést akkor kölcsön kellett a pénz (nem kevés összeg, de most nem ez a lényeg). Nem, együtt voltunk nyaralni, csak ugye mikor adtuk kölcsön a pénzt a párom mondta, hogy majd az ő keresetéből ad. És jó formán csak az én fizetésemet tettük félre. Meg voltak kiadásaink, mert mikor felmentünk dolgozni egy csomó mindenünk nem volt, pl. konyhai felszerelések, hogy egyáltalán főzni tudjunk valamit. De most ebbe nem megyek bele.
2018. aug. 4. 11:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Szóval a te fizetésed volt elrakva és abból ment ki a párod. Hm.....ennek a kapcsolatnak nem sok jövője van.
2018. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom tudtátok hogy menni fogtok külföldre akkor nyaralni biztos qrva fontos volt elmenni. Meg kölcsön az anyjáéknak, azoknak akik olyan kiba jól keresnek külföldön hogy magyar keresetből kell kölcsönadni nekik. Szép kilátások, értelmes fontossági sorrend felállítás!
2018. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ajj, nem ment még ki. Tudtuk, hogy ki fogunk menni, csak nem most, páromnak ez egy ilyen hirtelen jött ötlet volt, vagyis az anyjáéknak.. Mi csak olyan 2 év után akartunk kimenni kb., még itt egy kicsit gyűjtögetni akartunk.. De hát..
2018. aug. 4. 15:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne hagyd hogy belerangasson hulyesegekbe.

Mi kulfoldon elunk a felesegemmel, o itt szuletett, szulei is ide valosiak.

Viszont sokszor mondogatja hogy milyen jo lenne Magyarorszagon elni, stb. Ha hallgatnek ra akkor most ott laknank 0 forinttal a zsebunkben mert o magyarul nem tud, munkat nem talalna es kesobb meg sirna hogy menjunk mashova lakni. Most van munkank, gazdagok nem vagynk de megelunk a penzunkbol

2018. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nem válnék külön a páromtól hónapokra csak ezért. Ha úgyis mindketten terveztek menni, miért nem lehet várni pár hónapot, amíg meglesz a pénz? Addigra a szülei is visszafizethetik nektek a kölcsönt, ha már annyira jól keresnek. Abból amit írtál úgy tűnik, hogy ő sem mindenképp veled képzeli a jövőjét. Én a helyedben maradnék a helyemen, ő meg hadd menjen. Később ha úgy gondolnám, kimennék külföldre, de nem úgy, hogy az egyetlen ottani kapcsolat az anyósomék.
2018. aug. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!