Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti amikor összeköltöztetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti amikor összeköltöztetek a barátnőtökkel tudtátok mikor menstruál? Mikor fog neki megjönni? Ha igen honnan?

Figyelt kérdés
2018. aug. 10. 13:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%

Mivel 28 napos a ciklus, így nem nagy matematikai tudás kell hozzá, hogy kiszámolja az ember.

HA előző hónapban 20. jött meg neki, mert mondta, hogy megjött neki, akkor a következő hónapban is 28-ra kell tenni. Persze +- napok vannak, ezt a lányok sem tudják kiszámolni pontosan. Sok minden befolyásolhatja. Betegség, gyógyszer, stressz.

2018. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
11%
Elírtam. Ha 20.-án jött meg neki akkor következő hónapban is 20. 28 a ciklus :D
2018. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Bocsi hogy lányként válaszolok.

Nekem a párom jobban tudta, mint én, sokszor ő szólt, hogy pár nap, és esedékes lesz :D

Egyrészt szoktam neki szólni, mikor észreveszem, onnantól ő is képes rá, hogy kiszámolja, mikor lesz kb 3 héttel később.

Másrészt az életére esküszik, hogy 1-2 nappal azelőtt hogy megjönne, kicsit más lesz az illatom, így érzi rajtam :D

Most meg a legegyszerűbb, Nuvaringet használok, és a fali naptárba be van ragasztva a matrica, hogy mikor kell kivenni-berakni, a kettő közötti hetet meg jelölöm színnel, hogy pl utazás szervezésénél egyből lássam, mikorra nem érdemes tervezni. Így folyton szem előtt van, hogy mikor fog megjönni.

2018. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Nekem egy időben a barátom tartotta észben xd mindig mikor elment vásárolni hozott tampont is. Van egy olyan mém, hogy randizársi időszakban a pasi egy vörös rózsát nyújt át a nőnek, mire ő azt, mondja, hogy "emlékeztél, hogy ez a kedvencem?" összeköltözés után még egy doboz tampont nyújt át a nőnek, mire ő azt mondja "emlékeztél, hogy mikor jön meg?" :DDD
2018. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Mivel fogamzásgátlót szed, ezért már előtte is megbeszéltük ezeket a dolgokat, a kapcsolat kezdetétől.
2018. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

#1

Ez elég nagy butaság, tekintve, hogy a hónapok hosszai változatosak :D

Nekem pl idén (csak a napokat írom a dátumból) eddig rendre: 27, 24, 24, 21, 19, 16, 14, 11, 8, 6, 3, 1, 29.

Ezt úgy, hogy nekem fixen 28 nap a fogamzásgátló miatt. A hónapok viszont nem 28 naposak, így csúszik mindig pár napot a dolog, nem igaz, hogy ha egyik hónapban 20., akkor a többi hónapban is 20...

2018. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Nekem általában tudja az aktuális párom, van egy app a telómban, számolja,hogy mikkr kéne megjönnie.
2018. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
26%

#6. Tisztában vagyok, hogy a hónapok nem egyforma hosszúak, de aki olvasta az elejét annak mit írtam, ki tudja számolni, ha január 5 akkor a következő 28 napra rá. Fogamzásgátló nélkül, viszont simán lehet, hogy egyik hónapban 20 és a másikban is.

:)

2018. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Azt azért remélem tudod, hogy ez a "28 nap" nincsen törvénybe iktatva és minden nőnek más-más...
2018. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szoktam neki mondani,hogy mikor jött meg. Egy idő után már megjegyezte, sőt előtte 1-2 nappal már mondta, hogy biztos meg fog jönni,mert bunkó vagyok:D
2018. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!