Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem szólt nekem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szólt nekem a párom hogy jönnek a haverjai? Most haragszom rá nagyon.

Figyelt kérdés
Reggel én aludtam sokáig és bugyiban meg egy felsoben voltam és mikor felébredtem úgy mentem ki a szobából mert nem tudtam h itt vannak. És bámultak engem.
2018. aug. 18. 14:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha valahol lakom, akkor igenis szóljanak, hogy idegenek lesznek a lakásban. Vajon mennyi időbe tellett volna a srácnak? Én is csak előzetes egyeztetés után hozok a közös helyünkre embereket.
2018. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is szólhatott volna, én is haragudnék. Szerintem ülj le vele, és mondd el neki, hogy neked rosszul esett, hogy bámultak, és máskor ne csináljon ilyet. Szerintem belátja, hogy hibázott, és máskor nem fordul elő. Szorítok!! :)
2018. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én a múltkor a fürdőből fordultam ki egyszál törölközőben úgy, hogy a szomszéd ült a kanapénkon. :D Röhögtünk egyet mindketten, aztán ennyi. Meg persze jeleztem a páromnak, hogy legközelebb kopogjon már be a fürdőbe, hogy tudjak róla, hogy jött valaki, legalább egy köntöst vegyek fel, ne törölközőbe csavarva lépjek ki, amiből kilóg a fél hátsóm. És a jobbik eset, hogy törölköző volt rajtam, mert amúgy az sem szokott. :D


Nem olyan vészes ez szerintem, nem kell túlspilázni. Kérd meg, hogy legközelebb szóljon, vagy hagyjon egy cetlit olyan helyen, amit látsz, ha felébredsz, aztán ennyi.

2018. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 HaEv ***** válasza:

Ha valakivel együtt élek, nem szólok, hogy mikor és ki jön hozzám, hanem MEGBESZÉLJÜK ÉS EGYÜTT DÖNTÜNK.

Tudom, ez a fajta tiszteletteljes együttműködő életstílus ma már nem divat. De az nem jelenti azt, hogy ne ez lenne a helyes....

2018. aug. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14, hozzátok mindig megbeszélés alapján megy mindenki? :)


Hozzánk azért van hogy csak beugranak haverok, mert erre jártak, sőt... jóban vagyunk néhány szomszédunkkal, ők is csak úgy beesnek néha. :)

2018. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!