Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Bírni fogom én ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bírni fogom én ezt?

Figyelt kérdés

Most költözünk össze a párommal. Garzon lakás.

Mi lesz, ha nekem egyedüllét kell? Sosem egyszerre dolgozunk, de mi lesz, ha nekem nem elég annyi egyedüllét? Ha nem tudok elvonulni egyedül a lakás egyetlen szegletébe sem?!

Illetve, kompromisszumok.

Vannak? Legyenek? :D

Már most nem férnek el a ruháim és még a felét sem pakoltam el. ÓMÁJGÁD.



2018. szept. 11. 09:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

"Mindig is egyedül éltem, megszoktam már"


Akkor mi a ráknak neked párkapcsolat?!

2018. szept. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Gratulálok az értelmes hozzaszóláshoz.

Megtisztel az irigységed, de nem tudom viszonozni.

Azért éltem egyedül, ha már ennyire érdekel, mert anyukám meghalt, apámhoz meg nem mehettem a nője miatt.

Épphogy 18 éves voltam, amikor már egyedül megkellett állnom a lábamon. Ezért szoktam hozzá, mert mindenki csak megtörölte bennem a lábát, mintha lábtörlö lennék, aztán dobbantott. Egyéb óhaj-sóhaj?

2018. szept. 11. 11:58
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, én is ilyen vagyok, menni fog. Nekem hatalmas a magányigényem, páromnak ezt el kellett fogadnia. Ha kompromisszumkész, menni fog.
2018. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Az lehet(ne) a megoldás, ha legalább kétszobásat bérelnétek a garzon helyett, és ha magányra, elvonulásra vágysz, akkor bemész a másik szobába. Megoldható?
2018. szept. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Miazh nem birsz elvonulni? Minden sarokban ott lesz a parod egyszerre?:))
2018. szept. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
59%
A puding próbája az evés, ugye ismered! Ne gyárts előre vész forgatókönyveket, vagy Titanic katasztrófát, és egyebeket. Próbáld ki, aztán majd meglátod, hogy hogy tudtok kompromisszumok mentén együtt élni.
2018. szept. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Èn pl sose éltem egyedül de biztosan élveztem volna, szeretek egyedül lenni. Jobban mint nagy tàrsasàgban. Nem úgy alakultak a dolgaim, hogy egyedül lakhassak. Suli, munka( csalàddal lakva), majd megint suli, az alatt pedig összejöttem a ma màr fèrjemmel, majd mikor elkezdtünk dolgozni össze is költöztünk. 1 szobàs kertes hàz 40 nm. Mondanom se kell, nagyon kicsi, kevés a hely, kevés a szekrény stb stb, de boldogabb vagyok mint valaha. Mert azzal a férfival élek akivel teljes szívből szeretjük egymàst:)

A te helyzeted màs, de ha szeretitek egymàst, passzoltok, akkor nem lesz gond. Nem kell egymàs nyakàban lógni csak mert nem tudsz pl màsik szobàba vonulni ( mert nincs). Mi is , vannak dolgok amiket együtt csinàlunk, és van amikor mindenki elfoglalja magàt a sajàt dolgaival. Pl míg én a sorozataimat nézem a laptopon vagy a hobbimmal foglalkozom esetleg jàtszom, addig ő a tàblagépen animét néz vagy olvas. Vagy én olvasom az épp aktuàlis könyvem, ő meg gépezik , esetleg alszom:) , hétvégén délutàn ő szokott aludni- koràn kelő. Vagy együtt jàtszunk valamit , beszélgetünk. Ilyenek. Az, hogy egy légtérben vagytok, nem jelenti hogy nem lesz egy nyugodt perced sem:) persze ehhez olyan tàrs is kell...

Engem igazàból azért zavar hogy csak egy szobànk van, mert lassan nincs hova tennem a könyveimet....kevesebb polc fér be, az àgy sok helyet foglal..ilyenek. A màsik jelenléte sosem zavart. De ehhez mint mondtam olyan pàr is kell aki nem akar 0-24 - ben rajtad lógni.:)

2018. szept. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
47nm-en elunk 4en. Bezarkozok a konyhaba ha fozok, este furdes utan siman bent maradok meg fel orat tollaszkodni es nezek vmi filmet telefonon, az egyetlen haloszobankban ha maganyra vagyunk o leul festegetni, en pedig leheveredem az agyra egy konyvvel. Ha mindketten zenet hallgatunk es mast, akkor megoldjuk fulhallgatoval,uez ha en filmezek mobilon, o meg a laptopjan,mikozben egymas mellett fekszunk. Ha mi meg tudjuk oldani 2gyerekkel, szerintem neked is menni fog csak akarni kell.
2018. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
47nm- en 2 gyerekkel? Az igen...szegények.
2018. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én is igénylem a magányt olykor és a nem egyforma életvitel is megköveteli a külön hálószobát legalább. Pl. zavarjátok egymást, amikor az egyik korábban kel, vagy később fekszik. Ha az egyik tanulna, amikor a másik áthívna egy havert, vagy nézné a tv-t, stb stb.

Nekem ment emiatt tönkre kapcsolatom, vagy legalábbis nagyon nagy szerepe volt a szűkös helynek abban, hogy egymás agyára mentünk. Számomra kritérium volt, hogyha valakivel összeköltözök, akkor a fürdőn és a bejárati ajtón kívül még legalább egy ajtó van a lakásban, ami mögé elbújhatok, ha úgyérzem.

Sokkal több kompromisszumot igényel a közös élet egy kis lakásban és ez megnehezíti a dolgokat.

Tehát az én véleményem az, hogy a garzon EGY SZEMÉLYES lakás. Legalább egy félszoba, hálószoba legyen még, akkor jöhet.

2018. szept. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!