Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Bírni fogom én ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bírni fogom én ezt?

Figyelt kérdés

Most költözünk össze a párommal. Garzon lakás.

Mi lesz, ha nekem egyedüllét kell? Sosem egyszerre dolgozunk, de mi lesz, ha nekem nem elég annyi egyedüllét? Ha nem tudok elvonulni egyedül a lakás egyetlen szegletébe sem?!

Illetve, kompromisszumok.

Vannak? Legyenek? :D

Már most nem férnek el a ruháim és még a felét sem pakoltam el. ÓMÁJGÁD.



2018. szept. 11. 09:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen helyzetben vagyok. Először én is pánikolgattam, hogy nem lesz saját szobám, ami csak az én cuccaimmal van tele, hogy nem lesz saját környezetem, amiben csak én mozgok, nem csinálhatok bármikor bármit egyedül kényelmesen, de igazából időközben rájöttem, hogy ugyanúgy csinálhatom a dolgaim, annyi, hogy ő is ott lesz és maximum végignézi a hülye szokásaimmal való létezésem, miközben én is ugyanezt teszem vele. Nálunk is nagyon kevés a hely, aprócska egy szobás lakás, szűk fürdő, apró konyha, nagyon meg kell válogatnom mit hozok magammal, mert ki kell centizni az elférést, de be tudom lakni ezt a lakást is úgy, ahogy az előzőt, ez is kényelmes lesz és látni fogom, hogy itt élek. Nyugodtan csináld a dolgaid és szólj a párodnak, ha egyedüllétre vágysz, nem fog megenni, szerintem ez minden egyes kapcsolatban élő dolog, addig lefoglalja magát ő is valamivel. Aztán ha nagyon nagyon nem akar működni a dolog tudtok keresni egy nagyobb lakást vagy más alternatívát. Tudom, hogy ezt már elmondták, de tényleg próbáld ki először milyen és közben nyugodtan gondolj magadra és arra, hogy neked hogy lesz legjobb, nyugodtan törekedj ezekre a megoldásokra, és talán élvezni fogod, hogy már nem egyedül élsz.

(Ha van valami praktikád a ruhák tárolására hely nélkül kérlek szólj)

2018. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

A legtöbb cuccunkat bepakoltuk a lakásba. Aztán elmentünk venni egy komódot. 4 órája szerelgetjük, de már akkor nevettünk mikor mégcsak a lépcsőn hoztuk fel. Végig nevettük az egészet, meg idegeskedtük, de úgytűnik elfogok férni. :D

Sok ruha, kevés hely= 1 vállfára több ruha! :)

2018. szept. 11. 20:52
 23/23 anonim ***** válasza:

Nálunk, ha párom "magányra" vágyik, bedugaszolja a fülét, és leül a gép elé, olyankor kb. nem lehet hozzászólni. Neki mondjuk otthon is ez volt az elvonulós hobbija, mármint saját szobán belül.

Én általában bevonulok a fürdőkádba olvasni hasonló esetben. :-)


Egyébként meg kihasználom azt, hogy mi sem egyszerre dolgozunk. Van, hogy ez nem elég, de a semminél több. (Régen párom éjszakázott is általában minden második héten, na, az jó volt. :D) Ezen tényleg ne stresszelj előre, hogy "mi van ha nem elég", mert ez majd alakul. :)


Egyébként nálunk játszik még az is, hogy párom levonul sétálni, ő szeret csak úgy mászkálni, ha munka után úgy jön haza pl., hogy most egyedül akar lenni. Nálam ez ritka, nem szeretek így kószálni - de ez is lehet egy módszer. :)

2018. szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!