Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki fogom bírni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fogom bírni, hogy ne oldjam fel a tiltást facebookon? Csak ott kommunikáltunk meg persze találkoztunk.

Figyelt kérdés

2 hónapja ismerkedtem meg egy nálam 12 évvel idősebb férfival.Én 21 vagyok.

Az eleje meseszép volt,udvarolt, szép szavai....az utóbbi időben hatása alá kerültem,pedig tudom,hogy azok csak szavak.

Igazából nem szentelt rám elég időt ahhoz,hogy megismerjük egymást...elfoglaltnak mondja magát,de nem tudhatom,hogy mi az igazság.

Mindig csak a lakására akart hívni,én pedig már 2 hete kitaláltam,menjünk szórakozóhelyre közösen,ha már csatlakozni akart legutóbb.

Teljesen beleéltem magam,hogy végre kimozdulunk közösen ,együtt jól érezzük magunkat,mivel olyan nehéz a hét a tanulás és munka mellett.

Tegnap lett volna a buli,de mikor elmentem a lakására,hogy készülődjünk,csak az ágya felé húzott..A kémia nagyon erős köztünk ,de nem engedtem neki,hogy több legyen,mégis úgy lázba jött,hogy elélvezett...aztán mondtam neki,hogy induljunk...persze ő lefürdött,és kijelentette,hogy bújjunk össze fáradtak vagyunk...a party csak arra jó,hogy lányok illegetik magukat ,nekünk meg erre nincs szükség.

Én mondtam neki,hogy nem is a partyról van szó,hanem hogy megint nem figyel arra,hogy én mit szeretnék,nem csak a lakásán lenni,és konkrétan harcolni vele,hogy nincs szex,mert nem kapok tőle kell figyelmet a mindennapokban...


Iszonyat érzés volt,hogy én mondtam,hogy akkor most én szépen elmegyek ,az éjszaka közepén...és bár először visszatartott,mert azt mondta,hogy ez nagyon bunkó dolog lenne tőle,ha az éjszaka közepén egyedül megyek a városon végig ,de aztán mondtam neki,hogy nem érzem magam jól vele..és mondtam neki,hogy kiábrándultam belőle.... aztán végül elengedett.....majd egy 20 perc múlva visszamentem,én barom. mert nem volt hova mennem,más városban lakom,meg azért is mert hirtelen úgy érzetem beszélnem kell vele...de ő fel sem mérte,hogy otthagytam ,hanem ugyanúgy viselkedett....egymás mellett aludtunk,de csak ennyi....majd reggel korán felkeltem,ő még aludt..és mikor nyitottam az ajtót,kérdezte,hova megyek...elköszöntem és mondtam neki,hogy legyünk újra idegenek,,,szeretlek...és ennyi volt..



Aztán mikor hazaértem,írtam neki facebookon,hogy nehéz,mert szeretem és irónikus,hogy ő mondta mindig nekem ,hogy szeret,mégsem vagyok az a lány,akinek ki tudja mutatni..Minden jót,amit érdemel,azt kívántam neki majd letiltottam



És most nem tudom,hogy helyesen tettem-e mert a szívem szerint nem...de már nem bírtam tovább,hogy olyan meg nem értett vagyok. Mikor a napjairól kérdeztem,csak megcsókolt....mindig terelt mindent a testiséggel....mikor meghallgatott valamit mondtam,nem figyelt rám,csak meghallgatta.


Mivel egy egyetemen tanulunk,van egy közös nagy épület,ahol néha néha láttuk egymást ,ha csak messziről is...hogy lesz ez így ? ha látni fogom,elgyengülök....


2017. márc. 5. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

úgyis összejöttök megint.

"látni fogom, elgyengülök"

ha a csávó nem vak, ezt simán leveszi, és még párszor megrak aztán ennyi, utána maradsz egyedül, és a "minden férfi egy bunkó" felfogással, csak mert hagytad magad átveretni egy 12 évvel (!!!!!!!!!) idősebbel.

alapból: ekkora korkülönbséggel ilyen idős korban nem is tudom h mire számítottál.

2017. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. csak dugni akart.
2017. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen... semmi mást nem akart, csak szexelni. Ez abból is egyértelmű, hogy nem akart szórakozóhelyre menni veled, hanem inkább szexelni akart. Jól tetted hogy letiltottad, az ilyeneket jobb elkerülni. Találni fogsz valakit, akinek nem csak arra kellesz, elmegy veled mindenhova, és törődni is fog veled! :) Ezért ne legyél szomorú, ő rontotta el.
2017. márc. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!