Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem reggeltől estig dolgozi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem reggeltől estig dolgozik! Meddig fogom ezt bírni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem magamat, mint egy 3 gyermekes egyedülálló anyuka, akinek mindent egymagának kell megoldani, mindenhol 100%-ban helyt állni. Teljesen ki vagyok merülve! Segítségem nincs! Gyermekek kicsik, a legnagyobb is csak 5 éves lesz, sajnos ő halmozottan értelmi fogyatékos és gyermekkori autista, 1 ember folyamatos állandó felügyeletét igényli egy pillanatra sem szabad félre nézni mellőle. Nagyon durva dühkitörései is vannak, és ami legszörnyűbb súlyos alvásgondjai, hajnali egyig nem alszik el fél hatkor kel, egész nap nem alszik, egy pillanatra sem áll meg. Családi házban lakunk egy kisvárosban, hatalmas az udvar 3000négyzetméteres, egyszerűen katasztrófa már ahogy kinéz, férjem hajnalba megy dolgozni öt óra után, és csak délután fél hatkor ér haza jó esetben, de van, hogy csak fél nyolckor, de tegnap fél 10 kor, egyszerűen viszi a munkahely akár az ország másik felébe is, most is éppen tőlünk 300km-re van, alig látom. Valamikor késő este jön haza. Semmire sincs ideje, a felettese nincs tekintettel a beteg gyerekünkre, közvetlen főnökei pedig nem tudják, hogy mekkora baj, van sőt azt sem, hogy baj van, hétvégéje szabad, de akkor meg annyira kimerült, hogy azért nem csinál semmit, fát is én rendeltem meg két teherautóval, más az összevágást is elintéztem, miközben erdőnk van, de nincs ideje kitermelni. Van egy vállalkozásunk is már 3 éve, nem megy rosszul, ez is teljesen a nyakamba szállt, már a csomagolásokat is én csinálom, miközben nehezebbek a termékek, mint én magam, mostanában hajnali kettőkor esek be az ágyba! Kértem a férjemet, hogy mondjon fel a munkahelyén mert ennek így nincs értelme, ki van ő is merülve, már folyton veszekszünk, már a gyerekekhez sincs türelme, túl fáradt, meg tudnánk élni úgy is, de nem meri ott hagyni az állását, a 3 gyermek utáni adókedvezménnyel keres 150.000Ft-ot csupán. Nem lennének gondjaink. Egyszerűen nem látom benne az ambiciót, én teljesen más vagyok a jég hátán is megélek, szeretem ezt a vállalkozást csinálni, még ha fárasztó is. Látom az ismeretségi köreimben a férjeket családapákat akik szintén ezzel foglalkoznak, milyen rátermettek, eltartják az egész családjukat egy maguk nem is akár hogy. Ő sem lenne így kimerülve, nem kellene megszakadnia. Hibába próbálok vele beszélni hajthatatlan. Ha minden így marad komolyan mondom ideg összeroppanást kapok! 25N

2014. okt. 1. 07:21
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy eladom ezt a házat, és veszek egy olyat, ahol kicsi udvar van amit szépen rendben tudnák tartani a 3 gyermek mellett, le tudnám nyírni a fűvet, és nem lenne káosz, ebbe sem megy bele, ragaszkodik ehhez.
2014. okt. 1. 07:25
 2/41 anonim ***** válasza:
92%
Mikor három gyereket vállaltatok hogy terveztétek az életeteket?
2014. okt. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
15%
Kerj segitseget,pl.az önkormanyzattol-takaritani,vagy az udvart rendbetenni-szerintem nektek jar a segitseg beteg gyerekkel.Tudom mit erzel,en is voltam hasonlo helyzetben-kicsi gyerekekkel otthon-mellette dolgoztam,es vezettem a haztartast....nekem a baratnöm sokat segitett.Talan neked is van olyan barat,aki neha a masik 2 picit elvinne setalni1-1orara,akkor több idöd lenne.Sajnallak-tenyleg....
2014. okt. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem akarja otthagyni a munkahelyét, nem tudod rá kényszeríteni. Más lehetőségek után kell néznetek. Ahogy írod, nem álltok olyan rosszul anyagilag. Én fogadnék takarítónőt, olyan segítséget, aki rendbe teszi az udvart, a lakást. Manapság nem nehéz ilyet találni.

Másrészt nem főznék otthon, hanem rendelném a kaját. Nem tudom mekkorák a gyereke, de vinném őket oviba, a beteg kicsit foglalkoztatóba, ahol a betegségének megfelelően fejlesztik.

De ha ilyen nincs a közelben, akkor az is segítség, ha a két kicsi már óvodás.

Ezek mellett talán több időd jut a vállalkozásra, ami ha igazán befut és megfelelően stabil, a férjed is belátja, hogy érdemesebb felmondani és a vállalkozásba fektetni az energiát.

2014. okt. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
22%
Sajnos sokmindent nem tudsz tenni, ha nem lehet a férjeddel beszélni és úgy tűnik, nem fontos neki a te egészséged, a család. Talán az vigasztaljon, hogy a gyerekek egyre nagyobbak lesznek, gyakorlatilag egy 9 éves gyerek már lehet teljesen önellátó. A beteg kicsi kap gyógyszeres kezelést? Mert lehet, hogy van azért olyan gyógyszer, amitől kicsit a pörgés lejjebb menne és többet aludna, érdemes lenne felkeresni egy másik orvost neki. A másik, hogy higyj magadban, bírni fogod, mindig akad egy kis idő, amikor az ember kipihenheti magát és máris nem látod annyira rémesnek a helyzetet.
2014. okt. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
4%
Miért nem fogsz egy szeretőt, minden nő azt teszi!;)
2014. okt. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
61%

Eleve nem kellett volna harom gyereket bevállalni, plane ha az elso nem egészséges.

Nem egy épeszű gondolat, hogy a ferjed mondjon fel, miből élnétek?

2014. okt. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Kimaradt a legfontosabb vállalkozás is csak úgy tud működni, hogy megyünk és felvásároljuk az eladni kívánt árut, na ide viszont egymagam kevés vagyok, ilyen nehéz termékekhez, nem tudunk menni mert ő dolgozik a telefon csöng folyton ez kellene az kellene.... mondom én mikor? Ha nem megyünk felvásárolja más, akkor nincs min kereskedni nincs mit eladni, becsődölünk ezt nem érti meg. Eddig jól működött mert csak 8 órát dolgozott, de az utóbbi pár hónapban sok munkájuk lett, aminek az lett a következménye, hogy a vállalkozás szorult háttérbe, miközben ezen sokkal nagyobbat kaszál, mint a 600Ft-os túlóra órabérével még kimondani is nevetséges. Volt olyan, hogy egy éjszaka alatt keresett annyit, mint amennyit ott keres 1 hónap alatt, nem is egyszer. Interneten árulunk, az adót így is úgy is fizetjük ha adun el ha nem ezt nem érti meg. A gyermekünknek pedig próbáltak már rengeteg gyógyszert több orvosnál is jártunk, nem használt semmi! :( Tegnap este már azt mondtam neki felteszek egy hirdetést, hogy férjet keresek, mert az nekem nincs! Ki voltam borulva nagyon! Miután éjfélkor csomagoltam egy 70kg-mos gépet.
2014. okt. 1. 07:45
 9/41 A kérdező kommentje:

Idén márciusban adtak csak diagnózist a gyermekünknek, pedig vittem orvostól orvosig, mindenhol azt mondták, hogy van egy kis lemaradás, d nem komoly hamar befogja hozni!!!


Jah és azt mondták ne aggódjak csak el lett rontva azért ilyen eleven. Az addigi összes papíron az áll, hogy megkésett beszédfejlődés. Komplett hülyének néztek minden hol minden orvos, hogy mért vittem vizsgálatra a gyerekemet mert semmi gond nincs, a végén mérgembe már elvittem Pestre most márciusban és egyből meg is mondták, hogy nagy a baj. Ekkor már rég meg volt a másik két gyerek, akikkel semmi gond nincs okosak értelmesek, és mellettük aztán tényleg mindent meglehetne csinálni gond nélkül, sőt még segítenek is.

2014. okt. 1. 07:50
 10/41 Kései Sirató ***** válasza:
37%

A beteg gyereknek irass fel valamilyen altatót.

Vond be a nagymamákat, kérj tőlük segítséget!

Fogadj takarítónőt, kertészt!

És ellenőrizd le, hogy valóban a túlórák miatt elfoglalt mindig a férjed, nem lehetetlen, hogy összejött valakivel..

2014. okt. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!