Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nálatok hogy voltak az anyagiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogy voltak az anyagiak?

Figyelt kérdés
Most költöztünk össze, de mindketten tettünk félre előtte is. nekem kB 3x annyi pénzem van mint neki. Ti a megtakarításotokat is közös,, vagyonnak,, tekintettétek, vagy csak ami összeköttetés után lett félre téve?
2018. szept. 25. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Mi azt is közösnek tekintettük. Ahogyan én az örökségem is csont nélkül mind a közösbe tettem. Amikor az ember komolyan tervez a másikkal, nincs értelme az "enyém-tiéd" dolognak, mert csak közösen tudtok egyről a kettőre jutni. Most csak azért, mert nekem van x pénzem, a páromnak meg x/3, azért vártunk volna pl még +5 évet a lakásvásárlással, mert addig jön össze csak kettőnk pénzéből? A saját életem is gyorsabban haladt, hogy közösbe raktam mindent. Szerintem ez így van rendjén. Még akkor is, ha ti nem tartatok lakásvásárlásnál, ha pl bútorokat kell vennetek vagy mosógépet javíttatni, az neked sem jó, ha most azért kell a szomszédba hordani a ruhát mosni, mert bár van pénzed, inkább megvárod, amíg a "közös" gyűlik össze.


Az más kérdés, hogy ha netalán válnánk, akkor bajban lennék, de ezen a hídon csak akkor keljünk át, amikor odaértünk.

2018. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Minden közös volt az első pillanattól kezdve, ha valakivel összeköltöztem.
2018. szept. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Hát én tuti nem dobnám mindenem a közösbe. Nekem ingatlanokkal egxütt kb. 100 millios vagyonom van, a férfi akivel fél éve vagyok együtt egy 10éves autót birtokol. 31N
2018. szept. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
#2-es, tehát ha valaki bekoltozik a lajasodba, az az övé is, ergo ha 2 év múlva szétmentek viheti a lakás felét? Mert ugye közös...
2018. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Eleve aki beköltözik a másikhoz, az anyagilag jobban jár, hiszen nem kell albérletet fizetnie. Nálunk mondjuk házasság után közös lett az én házam is, mert eladtuk, és vettünk egy drágábbat, amibe az én házam ára volt a beugró, de az új ház már kettőnk nevén van.
2018. szept. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3%

4 Te áruld már el, hogy miért koslatsz utánam, és elemzed a hozzászólásaimat? Ha valami nem tetszik neked, nem tetszik. De már engedtessék meg, hogy azt csináljak amit akarok, és úgy ahogy én akarom.


Én nem ágról ágra szállok mint te, sem nem kérkedek semmivel mint te, de ha már nagy nehezen valakivel rászánom magam, hogy együtt élek, akkor közös. Addig míg együtt vagyok az illetővel.

szerintem törődj a magad dolgával. Engem nem érdekel, hogy te mit és hogy csinálsz, téged se érdekeljen, hogy én mit és hogy csinálok. Világos?

2018. szept. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%

Minden közös.


N24

2018. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Nalunk is minden kozos sosem szamolgattuk h kinek mije van.
2018. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Tesóméknál úgy van, hogy mindent közösnek tekintenek, közösen terveznek mindennel, DE realistán állva a dolgokhoz arányaiban úgy van elosztva a dolog, hogy aki többet rakott bele, annak nagyobb százalék van a nevén pl a házból. Szerintem így fair a dolog, valamilyen szinten így védve is van az ember, de közben nem megy a "ez csak az enyém" dolog.
2018. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
én mikor összeköltöztem a barátnőmmel anno, nem volt állása. eltartottam, majd mikor lett állása továbbra sem szándékozott beleszállni a dolgokba, ez a férfi dolga... :)
2018. szept. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!