Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit csinálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Hatodik ève eggyütt vagyok párommal de soha nem vitt moziba ètterembe , semilyen ötlet program , anyagilag nèha napján pedig megengedhetnènk magunknak .

Ha felhozom azt mondja de az elöző barátod ütött vert èn mindent megteszek hogy jó legyen

Mobil telefonom nincs , ruhám csak annyi amit hordok mèg a sok mosástól elnem szakad , magának vett telefont , rendelt kabátot elèg jó márka neve van ,èn 3 ève vettem a bálásba 700 ft os kabátot . Magának mindent megrendel a neten amire szüksège van hajnyíró sőt sok encsen bencsen tárgyakat amik a polcon állnak , csavarhuzó kèszlet , flex, amit nem is használ , csempevágó ,stb ,mivel elöző házasságomból van egy kislányom vele pedig egy közös kislányunk èn nem szeretek magamra költeni de őt ez nem zavarja nem mondja hogy bizony de ne csak a gyerekekre mindent hanem èn megveszem , szerintem jót nevet rajtam hogy sporolok


2018. okt. 7. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Téged csak használnak, de nem szeretnek. Azt nem értem, hogy tudtál neki szülni. Meg ha veled ezt teszi, akkor hogy viselkedhet a nem közös kislánnyal.

Egyáltalán mit keresel még egy ilyen ember mellett?

2018. okt. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
1+ Azt írod spórolsz, de az a pénz hová tűnik?
2018. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

En csak azt nem tudom megerteni, hs mindig is ilyen volt, minek jottel vele ossze?

Szereted az alja pasikat kivalogatni?

2018. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Hm... Az a bajod, hogy a pasid nem vesz neked ezt-azt? És erre 6 év és egy gyerek után jöttél rá??

Hát jó reggelt! Mire spórolsz? Közös kasszán vagytok és a pasid szórja a pénzt, míg te spórolnál, vagy nem igazán értem mit szeretnél!

2018. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Hát én azt csinálnàm, hogy veszek magamnak rendes ruhát. Nem vagyok kisgyerek, akinek csak akkor van valamije, ha kap.
2018. okt. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozol? Van saját jövedelmed? Akkor költsél magadra is. Ha valami közös programot szeretnétek a pároddal, beszéljetek meg mit, mikor, és vedd meg te rá a jegyeket/belépőket.
2018. okt. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Te miért nem rendelsz magadnak semmit?? Vagy nem dolgozol??! Ja keress munkat és lesz pénzed cuccokra
2018. okt. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Dolgozom csak mindent a gyerekre költök
2018. okt. 7. 15:36
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Aha ,az összes pénzt na mesélj még
2018. okt. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok èn vagyok a fèrje nem tudom ti mi csinálnátok ha minden nap szarrá vagytok alázva minden nap összebasonlít volt párjával aki mellett pokol volt az èlete.èn eleinte minden hónapba most már sajnos nem olyan sűrűn de mindent megvettem amit tudtam.Szerintem egy kapcsolatba kölcsönösen megajándèkozzuk egymást na èn semmit megkaptam,csak annyit volt pasija hívta telefonon ezt elmondta de mikor negyedik alkalommal hîvta rá akartam írni menyasszonyára erre nekem esett be ne kavarjak a kapcsolatukba.Èn minden pènzt leadok semmi nem marad a pènztárcámba ès èn vagyok a szar szemèt Ha ti nektek azt mondják nem megyek veled ègő vagy stb halott èdesanyátokat szidják kíváncsi vagyok mit tennètek vagy a nemiszervetek mèretèt is összehasonlítják.Szerintem így kerek a törtènet mostt lehet itèlkezni
2018. okt. 7. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!