Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, nektek megnyugtató lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek megnyugtató lenne ha egy férfi, a kapcsolat elején megígérné, hogy soha, de soha, nem emel kezet rátok? Még akkor sem, ha rossz fát tesztek a tűzre.

Figyelt kérdés
2018. okt. 9. 20:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%

Ijesztő lenne, azt feltételezi a helyzet, hogy nála evidencia a kézemelés de velünk kivételt tesz.

Egyáltalán, milyen barbárok verik a náluk gyengébbeket?

2018. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%

Ez inkább gyanakvásra adna okot. Én arra gondolnék, hogy az előző kapcsolatában már tett ilyesmit és ezért ígér meg ilyet.


Egyébként csak úgy mondom, hogy egy normális férfinál az alap dolog, hogy nem emel kezet a barátnőjére akkor sem, ha történetesen rossz fát tett a tűzre. Az ilyesmit nem szokás külön ígérgetni.

2018. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
Egy ilyen mondat után tuti lapátra tenném. Ha valakinek ez jut eszébe...
2018. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%

Csatlakozom.

Egy ilyen mondat utan veget is szakadna az ismerkedes.

2018. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
Otthagynám. Az ilyen azt hiszi, hogy a lelki bántalmazás, terror rendben van, és örüljek, hogy nem üt meg.
2018. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
És az mennyivel jobb ha megjátsza a szépfiút,otthol meg teljesen kikel magából?
2018. okt. 9. 20:17
 7/31 anonim ***** válasza:
84%

Szia Balázs, már hiányoltunk.


Amúgy ilyet nem kell külön megígérni, mert kulturált, értelmiségi ember alapból nem emel kezet a párjára. Ez az alsó társadalmi réteg szokása.

2018. okt. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Ezt miért kell szerinted valakinek kiemelnie?


Segítek.

Azért, amiért az " én korrekt/egyenes ember vagyok" , az "én sosem hazudok" is kiemeli, vagy a "bízhatsz bennem" is kiemeli.


Gondolom leesett, van mögötte pszichológia, hidd el.

2018. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%
Ez most olyan, mintha én meg megígérném, hogy ha majd együtt élünk, akkor nem fogok a nappaliba xarni. Normális embernél ez evidencia, de azért elgondolkodik az ember, hogy a másiknak miért jutott eszébe hirtelen felhozni.
2018. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%
#9 vagyok, még kihagytam, hogy ígérgetni bármit lehet. "Promise is a comfort to a fool", ez nem jelent semmiféle megnyugvást, ameddig nem látom, hogy a tetteivel alátámaszja a dolgot.
2018. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!