Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mivel viszonozhatnám azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel viszonozhatnám azt, hogy a párom feladja értem a jelenlegi életét, és hozzám költözik vidékre?

Figyelt kérdés

A párommal már egy jó ideje tervezzük az összeköltözést, és az a döntés született, hogy ő jönne hozzám Pestről (vidéki nagyvárosba), mivel nekem itt van egy saját lakásom, és a családjaink is a közelben élnek stb. Viszont tudom, hogy számára ez hatalmas áldozat, és szeretnék valamivel én is kompenzálni. Rengeteget gondolkoztam ezen, ő pedig mindig azt mondja, hogy részemről az a kompromisszum, hogy megosztom vele az otthonom, de én ettől többet szeretnék adni neki.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy szerintetek mivel tudnám neki kifejezni, hogy mennyire hálás vagyok ezért az egészért, és megkönnyíteni neki az itteni új életet?



2018. okt. 17. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
főzz neki valami jót, vagy ha férfi vagy akkor vidd el vmi menő étterembe, csinálj neki programokat.
2018. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Egy jóó kiadós szex csodákra képes.
2018. okt. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

* és a családjaink is a közelben élnek


Akkor nem is ad fel semmit, hiszen onnan származik..

2018. okt. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Vidéki nagyvárosba, azt írod. Akkor azért nem egy tanyára megy a disznószarba, nem kell ezt túllihegni.
2018. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Segíts neki beilleszkedni, haverkodni, hívjátok el a szüleit néha, vagy menjetek ti látogatóba.
2018. okt. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Új munka van neki? Segíts barátokat szerezni neki. Nagyon fontos, hogy nem tartozol neki.
2018. okt. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

1.Tartsd szem előtt, hogy ezt nem csak érted teszi, hanem magáért is.Ha nem akarna, akkor nem menne.


2.Értékeld, tiszteld.


3.Figyelj rá, hogy meg legyen a komfortérzete az új helyen, ha ez valamilyen formában rajtad múlik.


Ha lesz egyéb igénye, biztosan jelezni fogja.

2018. okt. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennél egyszerűbb. Mivel most költöztök össze, ezért azzal is viszonozhatnád, hogy odafigyelsz rá. Ha zavarja, hogy széthagyod a zoknid, akkor fokozottan ügyelsz, hogy a zoknik a szennyesbe kerüljenek. És ehhez hasonló dolgok. Ezen kívül sétálhattok egy nagyot a városban, hogy ne érezze magát annyira elveszettnek.

Szabadíts fel neki helyet a szekrényben, legyen legetősége kirakni a saját tárgyait. Ez segít, hogy otthonérezze magát, vagy ne legyen honvágya.

2018. okt. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp szóban erősitsd meg, hogy mennyiren agyra értékeled ezt a lépést tőle! Ennél többet nem nagyon tehetsz! Akár többször is, random időközönként!
2018. okt. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Töménytelen mennyiségű szex.
2018. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!