Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanom kellene a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellene a jelenlegi párommal?

Figyelt kérdés
A párommal 6 éve vagyunk együtt 1,5 éve volt az eljegyzés. Jövő nyárra tervezzük az esküvőt. Ő külföldön dolgozik, havonta jár haza 4 napra. A munkámból adódóan, sok férfival van munkakapcsolatom. Az egyik férfi nagyon szimpatikus nekem. 2-3 alkalommal már együtt is vacsoráztunk. Semmi nem történt közöttünk. Csak nagyon jól elbeszélgettünk. Ő tudja, hogy párkapcsolatban élek, és mondta hogy ő ezt tiszteletben is tartja. Napi szinten beszélgetünk, interneten és személyesen is. Amikor nem beszélünk napközben sokat gondolok rá. A hétvégén itthon volt a párom, és szex közben is, a munkatársamra gondolok. Szeretem a páromat, de úgy érzem, hogy jobban tudnám szeretni a munkatársamat. Lehet azért mert a párom messze van, ritkán találkozunk. A munkatársam közel van hozzám, nagyon figyelmes és kedves. Vonzódom is hozzá. Teljesen tanácstalan vagyok. Megcsalni a páromat nem fogom. Tehát inkább szakítok vele, de nem fogok senkivel sem lefeküdni. Ti ebben a helyzetben mit tennétek?
2018. szept. 16. 14:23
1 2
 1/18 próbálokkedveslenni ***** válasza:
95%
Nem értem az embereket. Miért jó neked olyan "kapcsolat", ahol havi 4 napot találkoztok?
2018. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%

A párod tudja, hogy gond, hogy nincs itthon a munka miatt, amit a közös jövőtök miatt végez, miközben te qrválkodsz ? csak kérdem naivan.

32/f

2018. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt ilyen döntést hoznál.

A pároddal volt olyan terv, hogy ő hazajön, vagy te mész ki hozzá, hogy ne távkapcsolat meg távházasság legyen? Beszéltetek már erről, hogy nem jó ez a távolság? Tudom, fontos a munka, de a távkapcsolat nem minden párnál működik hosszú távon. Ismertem olyanokat, akiknél működött, olyanokat is, akik úgy jöttek össze, ott is a pasi dolgozott éppen akkor külföldön, aztán idővel hazajött, összeházasodtak, és itthon is maradt, itt lett munkája, mára két gyerekük is van, szóval nem maradtak távkapcsolatban hosszú távon, de az elején ez nem okozott problémát.

Ha ti semmiképp sem tudjátok megoldani a pároddal, hogy működjön a dolog hosszú távon, abban az esetben valóban a szakítás lesz a megoldás. A távolság megölheti a kapcsolatot, de próbáljátok meg békében rendezni, ha nálatok ez lesz a megoldás.

2018. szept. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tiszteletben tartana a kapcsolatod akk szerintem nem vacsoraznatok kettesben. Ettol fuggetlenul ez a havi 4 alkalom egy vicc, ha ez hosszu tavu akkor szerintem ez senkinek se jo.
2018. szept. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Szereted a parodat, de azert mas faszival randizgatsz... legalabb egy anonim oldalon ne hazudj mar magadnak meg masoknak, ha mar eloben belehazudsz szerencsetlen faszid arcaba. Es igen, pontosan tudom, milyen tavol lenni attol, aki szeretek. Evekig volt, hogy havi egy estere lattuk egymast, es kozben rengeteg akar meg szimpatikus pasas akart volna megkornyekezni (ha egyaltalan szobaallok veluk annyira, hogy meghallgassak ilyeneket - de nem teszem), erdekes mod en senkivel nem kotottem ki randin. De fura... a parodat erzelmileg mar megcsaltad. Hogy ki fog a vaginadban jarni az mar teljesen mindegy. Legalabb ne alazd meg jobban szerencsetlent.
2018. szept. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem az előző kapcsolatodban a férfinek van már egy tőled független élete kint, és te mint szerető vagy, mert ha nem így lenne, tuti ki sem bírta volna nélküled, és előbb utóbb vitt volna magával, ha szeretne.

A munkatárs pasi sem egy jellembajnok, mert tudja, hogy nem vagy egyedülálló, de azért csak elvisz téged vacsizni. Egy értelmes, és erős férfi sosem vinne el egy foglalt nőt vacsorázni, ha nem üzleti vacsora lenne. Ki van zárva. Úgy hogy nagy szavak, hogy az illető tiszteletben tart bármit is. Nem vitt volna vacsizni, ha egy erős jellemű férfi lenne.


Szóval egyik pasi sem egy jellembajnok, sem nem erősek, és én ammondó vagyok, hogy mind a két pasit le kéne építened. Egyszerre. Igy hamar fel fogsz gyógyulni belőlük, és lesz esélye egy olyan embernek hozzád-mint a nevető harmadiknak mondanám-aki mindent visz. Visz téged, családot csinál neked, és hűséggel mellett van mindenkor, és minden időben kitart melletted.


A nevető harmadik szerep szerintem az egyik legjobb szerep.

2018. szept. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%

*mert tudja, hogy nem vagy egyedülálló, de azért csak elvisz téged vacsizni.

Mondjuk ez rólad meg egy nagyon negatív mutató, mert egy valamit is magára adó nő nem megy vacsorázni senkivel főleg ha párnak tart egy másik férfit.

2018. szept. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
*hűséggel melletted van
2018. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
Palid hajta a lóvét külhonban hogy legyen, te meg unalmadban elmész vacsorázgatni (3×!) egy "nagyon szimpatikus" kollegával. Most erre mit lehet mondani? Hagyd ott a srácot ne kelljen már feleslegesen visszamászkálnia.
2018. szept. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Saját vállalkozást vezetek itthon, ami miatt én nem tudom itt hagyni az országot. Ő pedig azért ment ki mert többet szeretne keresni. Bár az elején volt ebből vitánk, mert míg itthon volt sem voltunk rászorulva arra, hogy plusz munkát vállaljon vagy bármi. Mind a ketten saját lakással rendelkezünk. Neki is jó fizető állása volt itthon. De ha ő menni akart, úgy éreztem el kell engednem. Mert utána meg az lett volna, hogy én akadályozom az álmai megvalósításában.


És mint mondtam nem feküdtem le senkivel, nem csókolóztam senkivel. Csak vacsora volt.

2018. szept. 16. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!