Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egyszerűen nem tudok szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudok szakítani. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy velem, vagy vele van a probléma. Nagyon ragaszkodok hozzá, azonban próbáltam meghagyni neki a saját terét, menjen el néha, szórakozzon stb. Néha!És itt kezdődik a gond, neki a néha lassan már napi szintű lesz, ami engem teljesen felemészt, üresnek érzem magam nélküle. Tudom tudom, foglaljam el magam, keressek magamnak barátokat. De nem köt le semmi más rajta kívül. Rosszul esik az, hogy négykor kelek, későn érek haza, fáradt vagyok, aztán egész nap alig várom hogy otthon tudjak vele lenni, kicsit lazítani. Ma fél órát voltunk együtt az is kajálásból állt, 2 mondatot ha szóltunk egymáshoz. Másnak minden hívásra pattan,akármikor. 6-kor lelépett itthonról, hogy fél óra és jön, majd ha hazaér összebújunk és megnézünk egy filmet. Lassan 8 óra és még mindig sehol. Nem fér a fejembe, hogy hogy bírja ezt csinálni. Se egy telefon vagy semmi hogy késik. Bennem van a tudat, hogy ez nem jó nekem és semmibe néz, és hogy le kell ezt zárnom, de mindig halogatom. Mindig az van, hogy na majd ha legközelebb ilyet csinál. És abban reménykedek hogy nem lesz több legközelebb, de mindig van újra és újra. Attól félek hogy nem bírnám elviselni a magányt, emiatt is van az hogy minden percem vele akarom tölteni. Hogyan töltsem ki azt az űrt amit egy pár hiánya okoz? Kapcsolatfüggő lennék?
2018. okt. 25. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az űrt az okozza,hogy lelkileg gyenge vagy.Èn is az vagyok sajna,tudom.Viszont ha kilèpsz ebből,ès megèled a saját poklodat,utána tudsz majd új èletet kezdeni.Ez meg sehová sem vezet.
2018. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vázolom akkor.....


1. korán kelsz későn érsz haza csak vacsora időt töltitek együtt.

2. együtt éltek ezek szerint

3. ő minden nap eljár szórakozni

4. a mondandódból az jön ki, hogy nem is mersz elé állni semmilyen problémáddal és nincs is kedved beszélni vele semmiről.

5. ő szarik rád

6. van egy meleg punci otthon

7. van vacsi otthon

8. közösen nem mentek szórakozni. Te miért nem mész vele soha??? Ketten soha nem mentek el?

9. magányos vagy

10. a magány sebezhetővé és gyengévé tett


Nem tőle függsz, nem ő itt a lényeges hanem a valaki.

De ő senki és semmi, egy nagy nulla. Mintha a macskád lenne. Őt egy macska is helyettesíthetné gyakorlatilag meg egy vibrátor.

2018. okt. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a munkaja h ennyi szabadideje van?
2018. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van valakije. És ezt veheted 1000%-ra.
2018. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, igen nyilván én is tisztában vagyok ezekkel, főleg amit a 2-es felvázolt, de nem bírom egy napig sem egyedül.
2018. okt. 25. 20:45
 6/8 A kérdező kommentje:
érdemes lenne pszichológust felkeresnem ezzel kapcsolatosan szerintetek?
2018. okt. 25. 20:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked társaság kell és környezetváltozás, legalább is, hogy otthagyd azt a 4 falat.


Szülők, tesók, rokon, barátnők , nincs senki akivel tudnál találkozni beszélgetni, akihez elmehetnél?

2018. okt. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

De nem veszed észre, hogy így is egyedül vagy és magányos?

Hiába éltek együtt, alig találkoztok, és a fogadni mernék, hogy más nő is van a dologban.

Próbálj más társas kapcsolatokra koncentrálni, család, barátnő, ha nem tudsz haza költözni, akkor kereshetnél társbérletet másik lánnyal, és akkor nem lennél úgy egyedül.

De ebből a kapcsolatból ki kell lépned.

2018. okt. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!