Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Úgy érzem besokalltam, feladta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem besokalltam, feladtam a harcot a volt feleség ellen. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok. Elcsavarta a fejem egy 41 éves férfi. Szexuálisan olyat tud nyújtani, amit soha senki, igaz, nem is volt, csak 3 partnerem életem során. Szép nőnek tartanak, ápolt vagyok, igényes, jól keresek, saját autóm van stb. De annyira beleszerettem ebbe a férfibe, mint még soha senki másba. Tavaly mentek szét a feleségével, már nem tudtak együtt élni, nem szerették egymást. A nő talált is gyorsan egy velem egykorú pasit, és azóta vele él. És a párommal közös, 4 éves kislánnyal. Májusban én is ide költöztem, fél év járás után. Most válnak. Párom erőn felül fizet, olyanok feléért is, aminek ő a tulajdonosa, és nem kéne fizetnie. Ráadásul irreális összegű gyerektartást fizet. Mindezt azért, hogy jó kapcsolatuk maradjon a gyerek miatt. Sőt, a lakáskulcs is megmaradt, és a nő cuccai is, legalábbis jó része. A nő minden apró dologért ide telefonál, írkál, titkolóznak, és olyan, mintha én zavarnám őt. Próbál keresztbe tenni, hogy ne szervezzünk közös programokat. Ha el is megyünk valahová, percenként csörög a telefon. Ja, és például az 1 hetes erdélyi extrém túrás, romantikázós kiruccra miért nem vittük a gyereket, mert befért volna a kocsiba. Pedig őt is szoktuk vinni, Balatonon is voltunk vele egy hetet. Arról viszont nem beszél, mikor ránk passzolja a gyereket 2 hétre, mert a pasijával utazgat világszerte. Az természetes, és nem érdekli, hogyan dolgozunk, oldjuk meg. Vállalkozó, havi 600 ezret keres, de a világ pénze nem lenne elég. Tőlünk lassan minden mozdítható ingóságot elvisz, pedig nincs rá szüksége, mert mindene megvan, pénze is... de már csak azért is elviszi az utolsó tányért a szekrényből. Úgy érzem, a páromat orránál fogva vezetik, és ő nem is hajlandó ellene tenni semmit, partner ebben. Belefáradtam. Olyan, mintha a kis fiatal ribije lennék...

2018. nov. 13. 15:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Belefáradtál. Mi a kérdés ezek után?

Túl fiatal vagy, hogy megelégedj a második hellyel.

2018. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Írtál már ki kérdést, ott kaptál válaszokat.
2018. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Először is, teljesen felesleges egy regényt ideírnod az ex feleség sztorijaival.

Elhisszük, hogy sokat zavarog a ti kis romantikus kapcsolatotokba.

De egyrészt, te választottál egy puttonyos csomagot, másrészt emiatt extra türelemmel kell lenned, nem úgy, mintha egy teljesen facér pasival jöttél volna össze, ahol az álmokat közösen építitek fel.


Te egy összetört álomba léptél már bele, melynek romjai takarítása még lehet hosszú évekig eltart. A gyerek miatt pláne.

Továbbá - és ezt a barátaimnak is elmondtam, akik válnak és az új kapcsolat meg a régi súrlódik egymással - hogy a váló félnek illik rendeznie egy komoly beszélgetés folytán azt, hogy mihez tartsák magukat. Mennyit tud a férfi fizetni, mit VÁLLAL, de azt tartsa is. A volt nej pedig ne kérjen többet, mert akkor vissza lehet hivatkozni na megbeszélésre. Kvázi egy közös döntés, a gyereknevelő "biznisz", ami nem arról szól, hogy az egyik fél szarul járjon.


Magyarul, a párodnak kéne fognia magát, és addig nem eljönni a volt nejtől, amíg meg nem egyeznek, hogy mi legyen ezentúl. Nem pedig feltételeket szabni, és egyoldalúan dönteni dolgokról. Mert ez minden, de nem következetes és felelősség teljes döntés, amit egyébként egy honfitársunkat nevelő nőtől elvárhatnék...ne egy idegbeteg gyerek legyen belőle, mert az anyjánál ezt látja, tegyük fel. Józan ész!!!!

2018. nov. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

27 évesen ne 41 éves el sem vált férfiakkal kéne járnod. Szexuálisan meg ki tudna téged elégíteni egy huszon-harmincas férfi is. Akinek nincs egy három tonnás batyu a hátán.


Engedd el és keress egy korban, családi állapotban hozzád illő férfit és építs vele közös jövőt. A jelenlegi, 41 éves partnered már épített jövőt magának, ami össze is tört. Kell ez neked?

2018. nov. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%
Nem a te pénzed nem értem mit aggódsz. Elég nagy kisfiú az új faszid hogy tudja mit csinál meg melyik ablakon óhajtja belapátolni a lóvét. Hiányt szenvedsz valamiben? Nem. Akkor?
2018. nov. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasid nem partner a megoldasban ill. a változásban akkor nemigen tudsz mit tenni. Szerintem beszelj vele és mond el, hogy ha nem tesz a kapcsolatotokért/kettőtökért valami lépést akkor ennek vége lesz mert Te semmi esetre sem akarod korlátozni a gyerekével való kapcsolattartásban de a volt feleség árnyékában sem akarod magad tudni. Márpedig most ott érzed magad, megjegyzem joggal. A gyereke az gyereke de az ex az a múlt, ettől el kell szakadni és csak annyira kell hozzá idomulni amennyit a "jó kapcsolat" igényel. De ebbe nem tartozik bele a csicskázás, mindenre bólintás, kihasználhatóság. Viszont ha ezen ő nem akar/tud/bir változtatni akkor engedd el. Akkor vagy máshol keresed a boldogságot vagy tűröd és idegbajos leszel nemsokára.
2018. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

Egy pillanatig nem tudlak sajnálni. 27 éves létedre egy frissen elvált pasival vergődsz kölyköstől, ex asszonyostól. Gratulálok. A világ meg tele van 30-as független gyermektelen férfiakkal.

Mit tennék? A pasi úgy dobnám ki macskát szarni kölyköstől és exfeleségestől.

2018. nov. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan, mintha a kis fiatal ribije lennék..."


Mert az is vagy. Nagyon lúzer lehetsz, ha még ezt se veszed észre. Gondolom te főzöl a gyerekre meg takarítasz a házban.

:D

2018. nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Naiv hit, hogy senji más ne tudna jobban kielégíteni szexuálisan, csak ő. Főleg úgy, hogy 3 partnered volt csak korábban, tehát nem vagy valami hű de tapasztalt.


Másrészről pedig bocsi, de ez az ára annak huszonéves nők, ha nem jó nektek a 30 körüli gyerektelen férfi, hanem mindig az ilyen 40+os problémás hapsikra mentek rá. Valamit valamiért. Nem lenne kötelező alàfeküdni mindjárt egy 40-esnek, csak mert lehazudja nektek a csillagot is az égről. Aztán meg kapjátok a kéretlen csomagot a nyakatokba, mint ex feleség, gyerek. Ki mit szakít, olyat szagol.


Ez a helyzet aligha fog változni, javulni. Szóval érdemes lenne kicsit használni az agyadat a puncid helyett és olyat választani, akinek elsőszámú leszel, aki tettekkel szeret.

2018. nov. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha neked a szex ennyire élet-halál kérdés, akkor tűrjél.

Hány orgazmussal tudna a párod törleszteni a téged ért kellemetlenségek miatt?

Ha jól értem, te egy ideig szerető voltál, mielőtt otthon dobbantott.

Na,ne legyél meglepve, ha a hátad mögött majd pár év múlva egy másik kis csajjal cicázik. Akkor majd te leszel az új ex.

2018. nov. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!