Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Úgy érzem besokalltam, feladta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem besokalltam, feladtam a harcot a volt feleség ellen. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok. Elcsavarta a fejem egy 41 éves férfi. Szexuálisan olyat tud nyújtani, amit soha senki, igaz, nem is volt, csak 3 partnerem életem során. Szép nőnek tartanak, ápolt vagyok, igényes, jól keresek, saját autóm van stb. De annyira beleszerettem ebbe a férfibe, mint még soha senki másba. Tavaly mentek szét a feleségével, már nem tudtak együtt élni, nem szerették egymást. A nő talált is gyorsan egy velem egykorú pasit, és azóta vele él. És a párommal közös, 4 éves kislánnyal. Májusban én is ide költöztem, fél év járás után. Most válnak. Párom erőn felül fizet, olyanok feléért is, aminek ő a tulajdonosa, és nem kéne fizetnie. Ráadásul irreális összegű gyerektartást fizet. Mindezt azért, hogy jó kapcsolatuk maradjon a gyerek miatt. Sőt, a lakáskulcs is megmaradt, és a nő cuccai is, legalábbis jó része. A nő minden apró dologért ide telefonál, írkál, titkolóznak, és olyan, mintha én zavarnám őt. Próbál keresztbe tenni, hogy ne szervezzünk közös programokat. Ha el is megyünk valahová, percenként csörög a telefon. Ja, és például az 1 hetes erdélyi extrém túrás, romantikázós kiruccra miért nem vittük a gyereket, mert befért volna a kocsiba. Pedig őt is szoktuk vinni, Balatonon is voltunk vele egy hetet. Arról viszont nem beszél, mikor ránk passzolja a gyereket 2 hétre, mert a pasijával utazgat világszerte. Az természetes, és nem érdekli, hogyan dolgozunk, oldjuk meg. Vállalkozó, havi 600 ezret keres, de a világ pénze nem lenne elég. Tőlünk lassan minden mozdítható ingóságot elvisz, pedig nincs rá szüksége, mert mindene megvan, pénze is... de már csak azért is elviszi az utolsó tányért a szekrényből. Úgy érzem, a páromat orránál fogva vezetik, és ő nem is hajlandó ellene tenni semmit, partner ebben. Belefáradtam. Olyan, mintha a kis fiatal ribije lennék...

2018. nov. 13. 15:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem jól értelmezted. Nem voltam szerető.
2018. nov. 13. 19:59
 12/18 anonim ***** válasza:
61%

Ő a felesége volt, akivel közös gyerekük van, te meg a fiatal ribije vagy. Úgy tűnik, a párod önszántából ad a gyerekének, nem a te pénzedet költi, mi közöd hozzá?


"Arról viszont nem beszél, mikor ránk passzolja a gyereket 2 hétre" Miért ne gondoskodhatna egy apuka 2 hétig a saját gyerekéről? Ha neked ez nem tetszik, akkor addig húzz el a pasidtól. Mert gondolom a lakáshoz, ahová beköltöztél, semmi közöd.

2018. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
59%
Fene a jó dolgodat!
2018. nov. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon naiv vagy és buta... Azt hitted jó poén lesz mi? Aztán kiderült, hogy nem az.... Majd ha jobban ráérek, lehet megsajnállak...
2018. nov. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%
Ahogy itt már valaki írta, a párodat csomagban kaptad. A romok eltakarításába másztál bele, ami ezzel jár. Még nincs meg az osztozkodás, a fontos kérdésekben való dűlőre jutás. Ezekhez neked semmi közöd nincs, akkor sem, ha már a te párod romjairól van szó.
2018. nov. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Vállalnád, hogy a párod magához vegye a gyereket?
2018. nov. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Most az, hogy jól ki tud elégíteni, tényleg megéri, hogy egy ekkora balekkel élj együtt? Jól mondják, hiába írsz regényeket a gonosz exfeleségről, ez nem fog változni. A papucs pasid örökké fizetgetni fog a volt feleségnek és a pulyának is. Aki ennyire engedi kihasználni magát, az meg is érdemli. Aki pedig ennyire lenyel mindent, és egy helyben toporogva tördeli a kezét, hogy merre tovább, szintén. Egyébként egyidősek vagyunk, és elképzelni nem tudom, hogy mi a francnak kezdtél egy 41 éves elvált emberrel, akinek ráadásul gyereke is van. Mi még nem az a korosztály vagyunk, akik nem találunk magunkhoz való párt.
2018. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz ügy.
2019. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!